Úspěšný mladý muž a usměvavá starší dáma: Richard Krajčo a Květa Fialová – dva herci rozdílných generací v baru u Michala Prokopa

Litujeme, ale v současné době není pořad v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Klikněte pro větší obrázekKvěta Fialová
Její životní osud by vydal na román. Když člověk občas čte rozhovory, která dává, a pak si představí její tvář, poměnkové oči a typický ironický a mírně udivený úsměv, nemůže si být jistý, jestli to vlastně myslí všechno vážně. Ačkoliv přišla o spoustu věcí, lidí, ale také iluzí, neztratila nikdy laskavý vztah k životu. Herečka, která od patnácti let putuje s divadlem po různých scénách, hrála v nesčíslném množství filmů i televizních inscenací a seriálů, možná nejvíc utkvěla publiku v paměti jako Tornádo Lou ve slavném Brdečkově filmu Limonádový Joe. Vyznavačka budhismu, která tvrdí, že nenávidí sex, sport a politiku: Květa Fialová.

Richard Krajčo
Mám dojem, že stojaté vody české popmusic rozvířil v posledních dvou letech konečně někdo, kdo je opravdu originální. Tenhle kluk z Ostravy o sobě ovšem nedává vědět jen na koncertních pódiích se svou skupinou Kryštof, ale můžeme ho vidět i na pódiích divadelních, kde hraje mimo jiné i shakespearovské role, a to se slušným ohlasem. Zjevný talent "dát o sobě vědět" předvádí nejen jako moderátor hudebního pořadu Medúza v České televizi, ale také jako protagonista několika skandálků: Při přímém přenosu z Českého slavíka si na protest proti playbacku přelepil ústa páskou, na předáváních jiných cen v televizi Nova se demonstrativně nedostavil vůbec jako protest proti této stanici. Na svůj věk až překvapivě přemýšlivý, Hamlet i rocker jedné osobě - Richard Krajčo.

Stopáž28 minut
Rok výroby 2003
 P ST