Nabídka psů a koček z Kozlů

Útulek pro opuštěná zvířata BONA, o.p.s.
Kozly 35, okres Česká Lípa
tel. čísla: 736 271 294 nebo 487 824 371
číslo účtu: 169 460 096 / 0600
www.kocky-bona.net

Charlie

Charlie je asi čtyřletý kastrovaný kříženec pitbulteriéra. Je to nenáročný a hravý pes. Miluje míčky. Po dobu nepřítomnosti majitele potřebuje kotec. Je na něj zvyklý. Charlie si rád vyjde se svou paničkou nebo páníčkem na procházku, ale když to někdy nepůjde, spokojí se také s větším pozemkem, kde se vyběhá. A nemusíte se bát, neutíká. Charlie je zkrátka vzorný pes.

Adriana

Fena středoasijského pasteveckého psa Adriana se několik dní toulala po lesích, než byla odchycena městskou policií. Na první dojem budí respekt, ale je to nekonfliktní dáma. Kdo o ni projeví zájem, musí mít však zkušenosti s tímto plemenem, velký pozemek, a hlavně čas, aby se Adrianě mohl nebo mohla dostatečně věnovat. Adriana totiž ke spokojenosti potřebuje hodně pohybu a dlouhé společné procházky.

Indy a Andy

Indy a Andy jsou roční fenečky, které přišly do útulku společně. Obě psí holky jsou na sobě závislé a jsou zvyklé žít v domě s možností vyběhnout ven. Budou skvělými společnicemi ke sportovně založeným lidem. Jejich srst vyžaduje pravidelnou péči, ale to je záležitost několika minut. Indy a Andy jsou velmi společenské a mazlivé. Neváhejte…

Bandita

Bandita je v útulku dva měsíce. Adaptoval se dobře. Pokud mu to ostatní pejsci umožní, rád leží na gauči a užívá si pohodu domova. Bandita je nekonfliktní a hodný pes. Bude bezva parťákem do rodiny bez malých dětí.

Kája

Kája je krásná tříměsíční mourinka. Je zvyklá žít v bytě. Kája je čistotná, hravá a přítulná. Moc by se jí líbilo, kdyby v novém domově měla alespoň jednoho kočičího kamaráda. Kája už se těší do nové rodiny. Protože se ale do útulku dostala po narození miminka, nechceme ji vystavovat dalšímu riziku, a tak půjde do osvojení jen k lidem bez malých dětí.

Olaf a Kamarád

Olaf a jeho Kamarád jsou nerozluční přátelé. Kocourkům je asi jeden rok. Olaf se dostal do útulku jako nalezenec jedné veterinární ordinace, kde mu akutně museli operovat očičko. Olaf se ale s ostatními kočkami nesnesl a byl stále sám. Až do té doby, než se do útulku dostal kocourek jménem Kamarád. A s ním si začal rozumět. Vzájemně se respektují a jejich nejlepší zábavou je běhat po zahradě a hrát si se spadlými listy. Do nového domova by měli jít spolu.

Ella

Asi tříletá letá kastrovaná kočička Ella je vhodná pouze do bytu. Pokud už doma máte kočičí kamarádku a chtěli byste další, není lepší volba než Ellinka. Je to totiž velmi hodná kočka, která nemá ráda konflikty.

Čertice

Čertice přišla do útulku jako odrostlé kotě, bohužel, se zlomenou nohou. Nebylo jiné řešení než amputace. Kočičce to však vůbec nevadí, pokud si ji vezmete domů, neprohloupíte. Bude vám milou společnicí. Čertice je čistotná, kastrovaná, a i bez nožičky velmi hbitá. A užijete si s ní hodně legrace.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2019
 P ZJ ST AD HD