Konstancie

Rok a půl stará kočička, která dostala vznešené jméno Konstancie se do útulku dostala vyhublá, vyčerpaná, zablešená. Při příjmů vážila pouhých 1,9 kg, při dýchání chrčela, v hrtanu měla polyp, který byl operativně odstraněn. Nyní už je z Konstancie téměř čtyřkilová, a hlavně zdravá kočka. Je velice kontaktní, mazlivá a hravá. V novém domově bude skvělým parťákem k dětem. Rozuměla by si také s jinou hodnou kočkou, má ráda legraci. Konstancie by si přála domov, kde by mohla chodit po libosti ven i dovnitř.

Bazalka

Tříletá Bazalka přišla do útulku s pěti pětitýdenními koťátky. Kočičí rodinku přivezli lidé, ke kterým začala Bazalka chodit na jídlo, ve chvíli, kdy přivedla i koťata. Stěhovali se do města a nechtěli nechat kočičky napospas osudu. Bazalka byla obětavá maminka, svou drobotinu střežila jako ostříž. Koťátka již vyrostla a dvě odešla do nového domova. Teď je řada na jejich mamince. Bazalka je velmi hodná kočička, která může žít v bytě nebo v domečku se zahrádkou. Hodila by se výborně ke staršímu člověku. Bazalka je kastrovaná a očkovaná.

Hagrid

Kocourek Hagrid byl v minulosti tulákem a bojovníkem. Do útulku přišel ve velmi špatném výživovém stavu, plný klíšťat. A samozřejmě nekastrovaný. V nějakém zápase nebo vinou infekce přišel kocourek o oko. Přesto to byl od začátku obrovský mazel. V útulku se skvěle aklimatizoval. Užívá si tepla, měkkého pelíšku a pravidelné stravy. Krásně se mu vyměnila srst a zakulatil se. Hagrid je úžasný mazlík a vděčný společník, který si zaslouží klid domova a přívětivou náruč. Jeho věk odhadujeme na pět let.

Pupava

Asi dvouletou kočičku Pupavu se čtyřmi maličkými koťátky přivezla do útulku hodná nálezkyně z obce Chotiměr. Koťátka již dávno našla domov, ale Pupava pořád zůstává v útulku. Přitom je to nádherná a zdravá kočička. Pupava je moc milá, mazlivá a nekonfliktní. Zasloužila by si krásný domov v bytě či v domečku se zahrádkou, kde si bude užívat tepla a mazlení. Bude vděčnou společnicí.

Rasta

Starší mourovatá kočička Rasta se potulovala po obci Vědomice a nikdo se k ní nehlásil. Měla věčně prázdné bříško a přišla o všechny zuby. V útulku se zotavuje, zakulacuje a užívá si zaslouženého důchodového odpočinku. Bude z ní báječná, klidná společnice, která s vámi bude ráda trávit sychravé dny na gauči u kamen. Najde se někdo, kdo zpříjemní Rastě podzim života?

Želvinka

Asi dvouletá kočička Želvinka přišla do Sluníčka původně pouze na kastraci. Žila v obci Račiněves, kde porodila tři koťátka. V útulku se ukázalo, že Želvinka je velmi mazlivá, a tak by bylo škoda jen tak ji vypustit zpátky do vsi, kde nemá žádný domov a nikdo se tam o ní nestará. Želvinka si pozornost lidí doslova užívá, je velmi přítulná, ale množství jiných koček v útulku ji znervózňuje. V novém domově by Želvinka byla ráda zvířecím jedináčkem.

Šňupík

Necelé dva roky starý kocourek Šňupík se přitoulal k příznivcům útulku Sluníčko a ti jej sem přivezli. Kocourek vypadal zdravě a čistě, ale nikdo se o něj až dodnes nepřihlásil. Šňupík je hodný mourek, velký jedlík a mazel. Cvrkot v útulku a velké množství koček je na něj trochu moc, rád by byl se svým člověkem sám. Má rád klid a pohodu. Jako společník ke staršímu člověku by se hodil báječně.

Maigret

Stříbrně mourovatý kocourek s bílými ponožkami Maigret byl nalezen v zahrádkářské kolonii. Byl velice hubený s vystupující páteří. Pravé očičko měl mléčné a zvracel. Časem se zjistilo, že Maigretek má zánět tenkého střeva. Důsledkem toho, Maigretek často vyzvrátil obsah naplněného žaludku a musel být krmen hypoalergenní stravou. Léčba nakonec zabrala. Maigret už nezvrací a krásné přibral. Jediné, co je třeba, dát kocourkovi obden kousek prášku. Maigret je moc hodný a společenský kocour zvláštního vzhledu. Je zvyklý na ostatní kočičky a pejsky, je úžasný, mazlivý, bezproblémový a nekonfliktní. Chcete ho?

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2019
 P ZJ ST AD HD