Nabídka psů z Borovna

Útulek pro psy Borovno
Lučiště 17
Spálené Poříčí
tel. 723 598 853
č. ú.: 2747015349/0800
www.utulekborovno.cz

Bender

Bender je dvouletý kříženec rotvajlera pravděpodobně s bernským salašnickým psem. Není v útulku dlouho, ale neměl moc pěkný život. I přes smutnou minulost je to nesmírně veselý pes, vyrovnaný, hravý a zdravě sebevědomý. Novým majitelům udělá radost i tím, že jim ohlídá zahradu.

Adele

Adele je mladá, asi roční fenka kříženka, zřejmě labradora. Dostala se do útulku jako vánoční dárek. Má mírnou, vyrovnanou a jemnou povahu. Bude to parťák a ideální rodinný pes. Je vhodná do domku se zahradou.

Kevin

Kevin je devítiletý pejsek střední velikosti, kříženec brakýře. Ovšem stěží mu uvěříte, že to není odrostlé štěně. Je temperamentní, má energie na rozdávání, rád si hraje, miluje míčky a pískací hračky. Největší radost má z dlouhých vycházek v přírodě. Je vhodný do domu se zahradou, kde nejsou jiná domácí zvířata.

Míša

Míša je čtyřletý německý ovčák, který se do útulku dostal po smrti své majitelky. Je to nádherný pes, který má trochu plašší povahu a vyžaduje jemné a citlivé zacházení. V péči vyrovnaného a zkušeného majitele, se kterým si vytvoří dobrý vztah, to bude báječný pes.

Maya

Maya doputovala do Čech po složitých životních peripetiích až z dalekého Rumunska. Je jí devět let, je kastrovaná a vzhledem připomíná křížence irského vlkodava. Je to útulkový miláček, mazel s nesmírně trpělivou a laskavou povahou. Moc by si zasloužila dožít v nové rodině. Všechnu péči vám tato vděčná fena vrátí.

Baryk

Baryk je asi desetiletý kříženec teriéra. Je to nesmírně čilý, veselý a neunavitelný pejsek menší velikosti, kterého si rádi berou na vycházky útulkoví venčitelé. Bude to vděčný rodinný společník, který pohlídá domek i zahrádku a nadšeně přivítá vycházky do přírody.

Rhona

Rhona je tříměsíční fenka kříženka, která bude v dospělosti střední velikosti. Je milá a temperamentní a potřebuje hodně péče a pozornosti. Bude z ní spokojený a hodný rodinný pejsek, vhodný do domku se zahradou a k aktivním, sportovně založeným majitelům.

Olinka

Olinka je osmiletá kříženka jezevčíka, kterou podědil druhý majitel, jenže ten péči o psa nezvládl. Je to zdravá a veselá fenka, čistotná, snášenlivá k dětem a má ráda dlouhé vycházky. Nedoporučujeme ji k domácím zvířatům, zvláště ke slepicím. Bude vynikajícím společníkem v bytě pro aktivního seniora.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2018
 P ZJ ST AD HD