Nabídka psů z Příbrami

Psí útulek Lazec
K Hájovně 45
Příbram – Lazec
tel. 777705616
www.utulekpribram.cz
transparentní účet: 182-521110379/0800

Dasty

Dasty je sedmiletý střapatý lumpík, který nezkazí žádnou legraci. Je to veselý pejsek, rád se mazlí a miluje děti. Pro jeho vyšší aktivitu by se mu líbilo na velké zahradě. Velmi rád aportuje.

Patrik

Patrik je dvouletý kříženec pinče. I když je jeho životní krédo: štěkej, vrč, vyhrožuj a měj radost, že se tě všichni bojí, je to mazlivý a láskyplný pejsek. Ženy však má raději než muže. Bohužel pro něj není žádná výška plotu překážkou, asi je křížený s nějakou šikovnou opičkou. Proto je vhodný pouze do bytu, třeba pro starší paní.

Baron

Baron je devítiletý německý ovčák, velice hodný a přátelský pes. Rád chodí s venčiteli na dlouhé procházky. Nevadí mu děti, ale pejsky nemá rád. Dobře mu bude na velké zahradě, kterou vám jistě ohlídá. Má i základní poslušnost.

Kájínek

Kájínek je sedmiletý kříženec labradora. Zaslouží si své jméno. V útulku nebyl žádný plot překážkou, aby se sám došel vyvenčit. Ale zase se poslušně vracel. Když nemůže utíkat, je z něj poslušný pejsek s veselou povahou a přátelskou duší. Má rád děti.

Kamil

Kamil je dvouletý kříženec loveckého psa. Krásný a poslušný pes s milým veselým pohledem. Vhodný pouze na zahradu. V bytě by se nudil a nadělal by paseku. Sportovně založený páníček s ním bude velice spokojený.

Fíbí

Fíbí je sedmiletá fenka anglického buldoka. Přišla do útulku ve velmi zanedbaném stavu a zpočátku měla problém s hygienickými návyky, ale už je to lepší, je velmi učenlivá. Fíbinka nemusí kočičky ani ostatní psy, je velmi dominantní. Proto ji nedoporučujeme k dětem.

Bady

Bady je jedenáctiletý statný německý ovčák, který není rád sám. Bohužel neměl štěstí na páníky. V útulku je už 4 roky a stále čeká na nějakého kamaráda, kterému nebude vadit, že ztrácí zrak. Je vhodný k domku s velkou zahradou, kterou ohlídá.

Endy

Endy je osmiletý kříženec. Svou mohutnou postavou a černou barvou odradí každého nevítaného návštěvníka na vašem pozemku. Je poslušný, jen nemusí ostatní pejsky. K dětem ho nedoporučujeme. Miluje dlouhé procházky.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2017
 P ZJ ST AD HD