Nabídka psů z Frýdlantu

Azyl Pes
Krásný Les 3, Frýdlant
Tel. 606 345 536
č.ú. 214 870 933/0600
www.azylpes.cz

Míša

Míša je šestiletý chlupatý mazel. Pán se po vyhoření svého domu odstěhoval a nechal Míšu na řetězu na místě. Míša, ale nezanevřel na lidi, je hodný, přátelský, na procházku sice trochu tahá, ale i to se naučí. Může být i venku, nejraději na zahradě, ale v zateplené boudě.

Digi

Digi je osmiletá kříženka labradora, která byla odňata majitelům kvůli týrání. Dlouhé měsíce se vzpamatovávala, dostala nadstandardní péči a povedlo se – už na ní není poznat, že zažívala utrpení. Je zvyklá být venku – v zateplené boudě. Je to nekonfliktní fenka, kamarádská ke všemu živému.

Haryk

Haryk je čtyřletý kříženec labradora a do útulku se před půl rokem dostal vyhublý a smutný. Asi nic moc dobrého ve svém životě nezažil, ale už se mu nálada lepší. Hodí se na zahradu k domku, kde bude věrným společníkem i dobrým hlídačem.

Oskar

Šestiletý Oskar zatím moc lásky a dobrého zacházení neprožil. Do útulku přišel chudáček s jizvou kolem celého krku, kterou má pravděpodobně od provazu, na kterém byl uvázaný. Sháníme pro Oskara nového páníčka, který mu dá lásku a pohlazení a ukáže že jsou na světě také hezké věci. Je klidné povahy, hodný.

Mates

Jedenapůlletý kříženec Mates je akční pejsek. Mám rád drbání a pohlazení a miluje procházky. Rád by byl u domku se zahradou, ale pelíškem v bytě také nepohrdne. K dětem není moc vhodný; když se mu něco nelíbí, umí to dát najevo.

Timon

Máte domek se zahradou, na ní opuštěnou boudu a sháníte do ní psího kamaráda? Je tu! Timon je pětiletý kříženec huskyho. Je to mazlivý a veselý pes, vděčný za každé pohlazení a podrbání. Je poslušný, rád chodí na procházky a je vhodný i k dětem.

Pusinka

Pusinka je roční fenka a jejímu čenichu neuniknete. Vždycky projeví radost, když se objevíte. Skáče a dovádí, protože je šťastná, že si jí někdo všímá. V bytě by jí to nesvědčilo, ale zahrada, tu bude milovat.

Sid

Sid je tříapůlletý kříženec německého ovčáka. Je to hodný a veselý pes, ale je nerad sám a v útulku v kotci brečí. Sid není vhodný do domácnosti ani k dětem. Rád se zakusuje do dřeva a bude milovat aportování.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2017
 P ZJ ST AD HD