Nabídka koček

Depozitum pro kočky Catky
Na hrázi 681, Poděbrady
tel. č.: 723 199 443
č. účtu: 2100698775 / 2010
www.catky.cz
facebook.com/catkypdy

Cassius

Kocourek Cassius žil v Kovanicích u Nymburka jako bezdomovec. Našel si i základnu, kde dostával jídlo a podrbání. Před loňskou zimou vyměnil potulný život s krmicí základnou za pobyt all inclusive v Catkách. Cassius vypadá jako ostrý hoch, ale vyprofiloval se z něho gaučák, vděčný za hlazení a drbání. Kariéru ostrého venkovního kocoura rád pověsil na hřebík. Ochotně si vyběhne na zahradu, ale nezbytnost to není. V kolektivu koček je váženou autoritou, a to nikdy nemusel ani zvednout tlapku k výchovnému pohlavku. Je mu asi 5 roků a je zdravý.

Igor

Tříletý Igor pochází z kočičí komunity v Lysé nad Labem. Po smrti majitele byly kočky odchyceny a přivezeny do místního útulku. Kocourek Igor se velice rychle socializoval a je z něj milý kočičí kamarád. Člověk ho má stále po boku, neustále mu něco vypráví a chce se mazlit. Prostě společník na plný úvazek. Asi by zvládl být kocourem bytovým, ale určitě by uvítal možnost výběhu na bezpečnou zahradu.

Lukrécia

Velká huňatá tříletá kočka Lukrécia má velmi mírnou povahu. Dlouho žila u nymburského muzea a ráda docházela k místnímu divadlu, takže je nepochybně kulturně na výši. V kočičím kolektivu není úplně šťastná. Přes svoji mohutnou postavu je spíš submisivní a dovoluje si na ni kdejaký skrček. K lidem je milá a ráda se nechá hladit. Přála by si žít v domácnosti a vůbec by jí nevadilo, kdyby byla zvířecím jedináčkem. Hodí se i pro staršího člověka.

Ora

Ora pochází z Hořic. Původní majitelka se odstěhovala a kočičku si jaksi zapomněla vzít s sebou. Nechala ji u opuštěného domu a po nějakou dobu se o kočičku starali hodní sousedé. Ora je velmi milá, šikovná a akční číča. Ráda běhá po zahradě, ale zvládla by být i bytovou společnicí. Za pobytu v útulku se z rezavé hubeného postrachu stala bytelná a velmi atraktivní kočičí dáma, která ví, co chce a jak toho dosáhne…

Bublina a Nikita

Kotěcí sourozence zachránila dáma z Korsiky, která byla v Čechách na návštěvě. Přesto byla jediná, které vadil záměr majitele kočičí maminky postřílet dvouměsíční koťata vzduchovkou. Tak mu je sebrala, nechala je odblešit, odsvrabit, odčervit a přivezla je do útulku. Bublina dostala jméno podle nadýchaného jemňoučkého kožíšku. Je to akční, ale milá a mazlivá kočičí slečna. Nikita je také velmi přítulná a hodná kočička. Obě budou ozdobou každé domácnosti. Jsou zvyklé žít v bytě.

Nelson

Nelson je asi tříletý kocour s přátelskou povahou. Ke každému se hrne, chce podrbat, pochovat a hlavně něco k jídlu. Užil si asi hodně hladu, protože pro jídlo podnikne cokoli. Před kočičí stravou ale dává přednost chlebu, rohlíkům, cukroví, bramborám.....V bývalém domově měli asi divné stravovací návyky. Nelson umí žít na zahradě, ale bytové podmínky mu velmi vyhovují.

Lars

Larse a jeho šest sourozenců přivedla toulavá kočička na zahradu rodinného domu. Uměla si vybrat hodné lidi, kteří se o ni a její velikou rodinu postarali. Jenže uživit takovou smečku je přece jen problém, tak část koťat přijali do útulku. Koťata měla dlouho potíže s důvěrou k lidem, ale postupně si zvykla. Některá z nich už své domovy našla. Teď se snažíme pomoci Larsovi. Může být kocourkem bytovým, ale uvítal by i běhání po zahradě. Larsovi je osm měsíců. Je kastrovaný.

Perchta

Perchta přišla do útulku jako postarší zubožená nastávající maminka. Krátce po příchodu se jí narodila tři koťata. Svědomitě se o ně starala a do péče postupně přijímala další a další sirotky, takže její rodina byla veliká. Perchta dlouho zastávala funkci starostlivé vychovatelky v kotěcích pokojích. Nebyla to vlastně klientka, ale spíš kolegyně. V útulku moc pomohla. Je to velmi hodná a vděčná kočka a zasloužila by si hýčkání ve vlastním domově. I když není nejmladší, je zdravá a nikdy neměla žádné zdravotní potíže.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2017
 P ZJ ST AD HD