Nabídka psů

Centrum pro zvířata v nouzi
V lukách 21, Ústí Nad Labem
tel. 472 775 202 nebo 733 126 101
č. ú.: 212 441 / 0300, VS 11111
www.utulek-ul.cz

Alfík

Alfík je dvouletý kříženec teriéra, má hrubší srst černé barvy s krémovými znaky a šedě prokvetlou hlavu. Je to typický dominantní teriér, je tvrdohlavý a občas rád neposlouchá. Hodí se k majiteli, který ho nerozmazlí. Dá mu základní výcvik, bude ho milovat, ale bude důsledný. Hodí se spíše k domku se zahradou.

Rudolf

Rudolf je kříženec, odhadem mu ještě nejsou ani dva roky. Rudolf je trochu paličatý pes, jako každý mladý teenager, potřebuje důsledného páníčka, který ho trochu vychová a pak z něj bude skvělý společník do nepohody. Hodí se spíše ke sportovně založenému majiteli, který mu dopřeje dostatek pohybu.

Miki

Miki je větší, sedmiletý kříženec s krátkou srstí rezavé barvy. Miki je klidný a vyrovnaný pejsek, který u pánečkova domku rád a poctivě odvede svoji práci a domek i se zahradou ohlídá. Odměnou za nový domov nabízí svou lásku, oddanost a přátelství.

Bárt

Bárt je tříletý kříženec, který měl zatím v životě smůlu. Když se dostal do útulku, adoptoval ho majitel, který ho nechal uvázaného na zahradě a odjel. Obojek, který měl Bárt na krku, mu způsobil hluboké řezné a bolestivé poranění na krku. Po ošetření tady v Centru se Bárt zcela zotavil a nyní je z něj velice přátelský, ale i temperamentní pes, který potřebuje hodně pohybu a základní výcvik. Novému a zodpovědnějšímu páníkovi chce dokázat, že na lidi nezanevřel a že dobře ohlídá dům i zahradu.

Ester

Ester je roční fenka kříženka jezevčíka. Ester je typická jezevčice, milá, přítulná, ale trochu tvrdohlavá. K lidem se chová přátelsky a snese se s ostatními pejsky. Byla by raději, kdyby měla svůj pelíšek v bytě.

Brix

Brix je osmiletý větší kříženec asi 70 cm vysoký. Má krátkou, černou srst s malou, bílou náprsenkou. Věk asi 8 let. Brix je klidný, kamarádský, bezproblémový pes. Přestože je to dobrák, uplatnil by se i jako hlídač, protože svou mohutnou postavou budí respekt. Hodí se k domku.

Bohouš

Bohouš je čtyřletý hladkosrstý kříženec, který má asi 45 cm v kohoutku, ale nenechte se zmást, má silnou kostru a mohutnou postavu. Povahou je kamarádský a smutní, protože se dostal do útulku po smrti své majitelky. Je zvyklý u domku se zahrádkou, a tak ho na ni nenechte dlouho čekat.

Tedy

Tedy je jedenapůlletý kříženec, se kterým užijete jak pohodu, tak i spoustu legrace. Je nekonfliktní, má přátelskou povahu, má rád děti a dobře se snáší s ostatními psy. A bude to oddaný mazel! Je vhodný do bytu i na zahradu.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2017
 P ZJ ST AD HD