Nabídka psů

Útulek pro psy
Borovno č. p. 67 (u Spáleného Poříčí)
tel. č.: 723 598 853
č. účtu: 2747015349/0800
www.utulekborovno.cz

Lumpík

Sedmiletý jezevčík Lumpík přišel do útulku jako nechtěné dědictví. Žil v domku s možností výběhu na zahradu. Není to však podmínkou, pokud budete s Lumpíkem chodit na procházky. Na ostatní pejsky je zvyklý, konflikty nevyhledává. Lumpík půjde do nového domova očkovaný a čipovaný. Na vodítku umí. Lumpík by byl výborným společníkem pro staršího člověka.

Lucky

Asi dvouletý kříženec Lucky je zvyklý na dobře zateplený kotec. Je čistotný, velmi vděčný za každý projev lásky, se svým člověkem potřebuje hodně kontaktu. Lucky je výtečný hlídač. Domácích koček si nevšímá, fenky mu nevadí, sám konflikty nevyhledává, ale když ho nějaký pes provokuje, umí se naštvat. Lucky je fajn pes, ale chce to důslednou výchovu a pevný, ale láskyplný přístup.

Kevin

Kevin je desetiletý kříženec labradora. Jeho původní panička se odstěhovala do domova důchodců a Kevin musel do útulku. Oba to velice těžce nesli. Nešťastný Kevin je přátelský a velmi hravý pes, který ale v případě, že se cítí ohrožen, dokáže být i značně nepříjemný. K dětem se tento pejsek nehodí. Kevin půjde do rukou zkušenému, ale laskavému chovateli. Ideálním bydlením by pro Kevina byl domek se zahradou.

Dusty

Dusty je pes plemene bandog. Je mladý, odhadem kolem jednoho roku. Je to místní útulkový fešák, krásný, zdravý a silný pes. Dusty má zlaté srdce, své lidi nesmírně miluje, vyžaduje častý kontakt a mazlení. Trpí, pokud zůstane sám. Dusty je také vynikající hlídač a strážce. K ostatním psům přátelský není, s fenkami problém nemá. Od nových majitelů Dustyho vyžadujeme zkušenosti s výcvikem, možnost venkovního výběhu a dobré oplocení. Vzhledem k velikosti pejska nedoporučujeme do rodiny s malými dětmi.

Riko

Rok a půl starý kříženec Riko je nalezenec, který se toulal po vsi. Je to temperamentní pejsek, pohybově velmi nadaný, takže by se dobře hodil pro nějaký psí sport. Jinak je Riko velký mazel, je čistotný a hodil by se spíše do bytu.

Viky

Hádali byste tomuhle pejskovi devět let? Ani náhodou, že? Viky je temperamentní, zdravý a velmi aktivní psí senior, který nenechá na pokoji žádnou pískací hračku nebo míček a miluje dlouhé vycházky. O svou paničku, bohužel přišel, a tak se mu snažíme nalézt nový domov, ideálně domek se zahradou. Hodí se i ke starším lidem, nebo do rodiny s dětmi. Ve Vikim získáte velmi milého zvířecího společníka.

Monty

Malý, milý a nenápadný pejsek Monty je kříženec jezevčíka. Je mu asi deset let a život se s ním příliš nemazlil. Monty však nezatrpkl a život si přesto užívá. Je to přátelský a bezkonfliktní pejsek, milující vycházky v přírodě. Je čistotný a socializovaný, takže by byl vhodný jako kamarád ke staršímu člověku i do městského bytu. Monty je ve velmi dobré zdravotní kondici.

Šmudla

Šmudla je fenka křížence středního věku, která své jméno dostala trochu neprávem. Je velmi čistotná. Šmudla má temperamentní a přátelskou povahu. Rádo povbývá venku ve společnosti milovaných lidí a proto by se hodila k aktivním, sportovně založeným idem. Klidně i do rodiny s dětmi, kterým bude skvělou kamarádkou. Šmudla je nekonfliktní k ostatním pejskům, naopak, ráda si s nimi pohraje.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2017
 P ZJ ST AD HD