Nabídka koček

Útulek pro opuštěná zvířata MP hl. m. Prahy
Dolnoměcholupská 27/58 Praha 10
Tel.: 222 025 929
www.upozpraha.cz

Žanetka

Žanetka je osmiměsíční kočička černé barvy. Milá a hodná kočička byla přinesena do útulku poslední listopadový den ve špatném zdravotním stavu. Kvůli zranění jí musel být amputován celý ocásek. Jde o hravé a milé zvíře, které by si zasloužilo vlídné zacházení. Hodí se především do bytu a k někomu, kdo hledá vděčnou kamarádku.

Jouda

Jouda je dvouletý mourovaný a kastrovaný kocour. Byl nalezený den před Štědrým dnem na Praze 3, celý vystrašený. Je to kočičí elegán s výraznou kresbou na hlavě. Díky své povaze si dokáže velmi brzy získat pozornost. Novým majitelům doporučujeme kocourka vzít do domku se zahrádkou.

Vykulenka

Jouda je dvouletý mourovaný a kastrovaný kocour. Byl nalezený den před Štědrým dnem v Praze 3, celý vystrašený. Je to kočičí elegán s výraznou kresbou na hlavě. Díky své povaze si dokáže velmi brzy získat pozornost. Novým majitelům doporučujeme kocourka vzít do domku se zahrádkou.

Uhelka

Čtyřletá Uhelka, krásná a přítulná kočička, kterou její majitelka hodně zklamala. Na začátku prosince ji zanechána na veterinární klinice v Praze 8 v zavázané igelitové tašce. Kočička byla hodně podchlazená, ale dnes je již v dobré kondici. Je to mazlivka a netrpělivě čeká na nového majitele.

Čertice

Čertice je dvouletá černá kočička, která se asi ztratila majiteli, protože byla před Vánocemi nalezena v Praze 8 s antiparazitním obojkem. Jenže pánečka se nepodařilo dohledat. Přizpůsobivá a přítulná kočička bude velmi vděčnou kamarádkou v každé domácnosti. Je vhodná do bytu i do domku se zahrádkou.

Kašpar, Melichar a Baltazar

Tři úžasní kočičí kluci Kašpar, Melichar a Baltazar jsou dvouměsíční koťata, která lidé nalezli před Silvestrem u nákupního centra v pražských Letňanech. Jejich majitele se nepodařilo najít. Jsou to pěkní lumpíci, proto ať se nový majitel obrní velkou trpělivostí. Ale je s nimi legrace, jsou hraví a zvědaví.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2017
 P ZJ ST AD HD