Nabídka psů

Útulek pro psy Němčovice
zařízení mikroregionu Radnicko
tel. č.: 602 799 335, 603 315 320
č. účtu: 843 454 369 / 0800
www.utulek.nemcovice.cz

Ricky

Ricky je velmi temperamentní pejsek. Je to asi roční kříženec, který potřebuje dostatek pohybu. Hodil by se proto nejlépe k mladým aktivním lidem. Ricky je zprvu trochu nedůvěřivý, ale to se rychle změní. Stačí, aby se ujistil o tom, že to s ním myslíte dobře. Pak je váš.

Xena

Asi roční fenka Xena je hravá, veselá a velmi zvídavá. Má klidnou a nekonfliktní povahu. K lidem je velmi přátelská. Hodila by se do rodiny s dětmi. Xeně by se velmi líbilo bydlení v domečku se zahradou. Není to však podmínkou.

Stázina

Desetiletá německá ovčačka Stázina je ve velmi dobré kondici. Hledáme pro ni domov u hodných lidí, kteří by jí dopřáli klidné stáří. Ale nemyslete si, Stázina je i přes svůj věk ostražitá a výborná hlídačka. Ke svým je ale přátelská a užívá si každé pohlazení. Moc se za ni přimlouvám.

Lara

Lara je čtyřletá kříženka německého ovčáka. Prožila si své, bývalý majitel ji držel na krátkém řetězu. Lara nemá ráda jiné pejsky, na to je dobré myslet při venčení a také při osvojení – Lara by měla být jediným zvířetem v domácnosti. Potřebuje důsledného, ale laskavého člověka, který by ji naučil alespoň základům správného psího chování.

Nor

Sedmiletý kříženec labradora Nor miluje lidskou společnost, je výborný hlídač, na zahradě si vystačí sám, nepotřebuje stálou pozornost. Prostě ideální pejsek. I přesto v útulku čeká na svou šanci už celé dva roky. Najde konečně i on své doma?

Brita

Brita je hyperaktivní odrostlé štěně. Je jí necelý rok. Potřebuje zabavit a naučit se základní povely. Brita se nehodí do bytu, ani do rodiny s dětmi. Užijete si s ní ale hodně legrace. Nová panička, nebo páníček by měli mít pevnou ruku, zkušenost s výchovou psů a hodně trpělivosti. Brita má v rodokmenu labradora a německého ovčáka.

Pegy

Čtyřletá Pegy srší energií. Je to pejsek malého vzrůstu, ale velkého srdce. K lidem je vstřícná, jiné pejsky ale nemusí. Pegynka je učenlivá, hravá, bystrá. Hodila by se i do bytu a spíše k mladším, sportovně založeným lidem.

Ťapina

Ťapina je velmi nedůvěřivá fenečka. Potřebuje hodně času, aby si v novém prostředí a na nové lidi zvykla. Zažila si své, byla odebraná pro týrání. Ťapinka půjde do rukou pouze zkušenému chovateli, který jí dopřeje klidné prostředí, hodně lásky a pochopení. Ťapce je pět let.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2017
 P ZJ ST AD HD