Nabídka psů

Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Liberec – ARCHA
Ostašovská 570, Liberec
tel. č.: 485 106 412, 602 774 104
č. účtu: 107 – 920 430 02 17 / 0100, variabilní symbol: 13000
archa.zooliberec.cz

Onyx

Sedmiletý kříženec ovčáka Onyx je přátelský, aktivní pes. Miluje dlouhé procházky do přírody. Onyx je spíš společník, než hlídač, ale svoje si oštěká. Je zvyklý na celoroční pobyt venku v kotci s dobře zateplenou boudou. Je vhodný do rodiny s dětmi i k dalším domácím zvířatům.

Lery

Kastrovaná pitbullka Lery je už psí babička. Je jí jedenáct let. Změny prostředí jí nedělají dobře, proto hledáme opravdu zodpovědného páníčka nebo paničku, kteří by jí zpříjemnili podzim života a poskytli teplý pelíšek, nejlépe v domku se zahradou. Lery se brzy zamiluje a bude věrnou parťačkou, Nemá ale ráda děti, ani ostatní pejsky. Na svůj věk je velmi aktivní, miluje procházky a aportování.

Olbi

Olbi je tříletá kastrovaná kříženka labradora a ovčáka. Lidskou rodinu bude bezmezně milovat, ale ve psí smečce chce šéfovat. Proto pro ni hledáme domov, kde bude zvířecím jedináčkem. Olbi je velmi temperamentní a potřebuje trochu té psí výchovy. Nejlépe by se hodila k domku se zahradou.

Bowie

Tříletý kříženec Bowie je velmi přátelský a aktivní pejsek. Chtěl by být stále se svým člověkem, proto ho budete muset naučit, že být sám doma je jen na chvíli a že se mu zas vrátíte. Bowie je ideální společník do přírody. Potřebuje ale naučit základní povely.

Wesťa

Wesťa je asi dvou nebo tříletý westík. Je to svéhlavý pejsek a potřebuje srovnat. Pokud se mu něco nelíbí, neváhá se ohnat. Jeho budoucí majitel by měl mít zkušenosti, měl by být obrněn trpělivostí a zároveň by se neměl bát, dát Wesťovi najevo, kdo je doma pánem. Přeci jen je to teriér a snaží se být vůdcem smečky. Je vhodný k aktivním lidem. Wesťa rozhodně není „hračkou“ pro děti. Je kastrovaný.

Bublina

Tříletá Bublina je zpočátku trochu ostražitější, než zjistí, že se jí nic nestane. Jakmile si zvykne, položila by za svou paničku nebo páníčka život. Bublina je poslušná, na vodítku netahá, je čistotná, zkrátka samá pozitiva. Chcete ji?

Niamh

Niamh je tříletá velmi temperamentní kříženka. Na lidi vůbec neštěká, ani nehlídá, hodí se tedy spíše jako společnice. Obranářka a hlídačka z ní rozhodně nebude. Hodí se spíše k domečku se zahradou a venkovním výběhem, než do bytu. Nýf je vhodná i do rodiny s dětmi.

Venouška

Sedmiletá kastrovaná kříženka ohaře Venouška je perfektní hlídačka, ideální k domku s dobře oplocenou zahradou. Venouška je ráda v kontaktu se svým člověkem, užívá si mazlení a hlazení. Hodila by se do dvougeneračního domku se zahradou, kde by přes den byla doma s babičkou a odpoledne chodila s mladými na delší procházky do přírody. Perfektně se hodí na caniscross.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2016
 P ZJ ST AD HD