Nabídka psů

Azyl Dej Pac!
Častonín 2
Tel. 604835371
Č. ú.: 2400905799/2010
azyldejpac.blog.cz

Pišta

Pišta je roční pejsek s hrubší srstí, kterého odložila majitelka. Umí chodit na vodítku i na volno. V lese ho někdy napadne na pár minut odběhnout za zvěří, proto je vodítko bezpečnější. Má rád děti, dobře se snáší s fenkami a psy, jen kočky a slepice prohání. Pišta je velký mazel a pro páníčka by se rozkrájel. V bytě je čistotný, ale vzhledem k tenčím uším by v zimě trpěl i v zateplené boudě, takže by mu bylo lépe v domácím pelíšku.

Endy

Endy je osmiletý menší aktivní pejsek, který pobíhal sám po obci. Je hodný, bezkonfliktní ke psům i fenám a velmi hravý. Jeho nejvýraznější vlastností je zvědavost. Endy je perfektní parťák na aport, i když hračky zatím nevrací. Zvládá přivolání a s piškoty se rád učí, což platí i pro chůzi na vodítku. Hledá páníky, kterým má co nabídnout, při aktivitách venku i doma. Je zvyklý v bytě a má hygienické návyky.

Shainny

Shainny je šestiletá kastrovaná fenka – kříženka německého ovčáka. Hodná a mazlivá fenka, vhodná a trpělivá k dětem, žila první dva roky u sociálně slabšího majitele, který ji téměř nekrmil, pak ji převzal druhý, u kterého se jí kondice zlepšila, ale na nakonec skončila v útulku. Pro zdraví kloubů dostává doplňky stravy a bydlí doma v teple – ale zvládá i dlouhé procházky na vodítku i na volno, v lese zvěř neřeší. S ostatními psy se snáší dobře, ale drobná hospodářská zvířata by zřejmě brala jako kořist.

Rita

Rita je dvouletá kastrovaná fenka – kříženka s hrubší srstí. Byla odebrána z velmi špatných podmínek od sociálně slabších majitelů, kde neměla ani boudu. Rita je velmi hodná, mazlivá a vděčná fenečka, která miluje děti. Je zvyklá na psy, feny i kočičky, ale malá hospodářská zvířata i lesní zvěř by honila. V lese ji nelze spustit z vodítka! Je zvyklá v bytě, má hygienické návyky. Kvůli bývalým zdravotním obtížím dostává pouze syrovou stravu a přírodní bylinné preparáty.

Reb

Reb je pětiletý kříženec jezevčíka a rotvajlera. Zůstal sám v opuštěném domě, kde původně žil s dalšími psy a sousedé je chodili krmit rozbitým sklem ve dveřích. Reb se trochu bojí, a tak neznámé zastrašuje výhružným vrčením. Po delším soužití je milý, vítací a jen mírně nedůvěřivý. Dobře chodí na vodítku a miluje procházky. Je vhodný pro zkušeného, klidného chovatele, který si pozvolna získá psí důvěru. Není vhodný k dětem, se psy se snese dobře.

Elis

Elis je čtyřletá fenka, kříženec knírače a pudla, nalezenec z nedaleké obce. Je to velmi hodná, mírná fenka, ale má velkou nadváhu a je dost bázlivá. Je vzorná, vhodná k dětem, dobře se snáší s ostatními psy a fenkami. Chodí na vodítku i na volno, nic neloví, netoulá se. Je třeba jí preventivně jednou týdně čistit uši a pravidelně jí stříhat srst. Je zvyklá v bytě a má hygienické návyky.

Sára

Sarah je čtyřletá kastrovaná labradorka. Je zatím velmi hubená, byla odebrána z velmi špatných podmínek, kde žila uvázaná na řetězu. Sára je hodná a vděčná fenka – svého páníčka bude následovat na každém kroku. Je vhodná k dětem. Nemá problém s žádným psem nebo kočkou, ani jiná zvířata neřeší. Velmi dobře reaguje na povely a na vodítku je mírná a dobře ovladatelná. Prodělala zákal na levém oku a nevidí na něj, ale nijak ji to neomezuje.

Dedoo

Dedoo je osmiletý kříženec jezevčíka. Byl nalezen vychrtlý v lese, měl přerostlé drápy tak, že prakticky nemohl chodit. Je vhodný k dětem, dobře se snáší s ostatními psy a fenkami. Na spolubydlící psy trochu žárlí. Je zvyklý na hygienu v bytě. Ušní boltce má mírně zkrabatělé, proto je třeba mu preventivně čistit uši. Chodí pěkně na vodítku a procházky se mu moc líbí.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2016
 P ZJ ST AD HD