Nabídka psů

Jimlín 147, okr. Louny
telefon: 604 451 258
číslo účtu: 162445432/0600
utulek-jimlin.wz.cz

Klikněte pro větší obrázek MEDI je šestiletá fena rotvailera, která byla zabavena původní majitelce pro týrání. Medi je přátelská, bezproblémová, a umí dobře chodit na vodítku. Ostatní pejsci jí nevadí, k lidem je zpočátku nedůvěřivá a na neznámé podněty někdy reaguje bázlivě. To je bohužel pozůstatek jejího předchozího života v naprosto nevyhovujících podmínkách. Nový majitel či majitelka by měli mít zkušenosti s tímto plemenem.

Klikněte pro větší obrázek Pětiletý kříženec EVŽEN je za všech okolností velice pohodový pejsek. K lidem je přátelský, rád se pomazlí, je vždy dobře naladěn. Poslouchá a na vodítku chodí vzorně, prostě ideál. Evžen je kastrovaný, přesto je k ostatním pejskům dominantnější, fenky mu ale nevadí. Evženovi by nejlépe bylo v domku se zahradou.

Klikněte pro větší obrázek SVĚTLA je šestiletá fenka, která si prožila své. Byla nalezena přivázaná u pouliční lampy. Původní majitel totiž zjistil, že Světla je březí. Byla velice vyděšená a nechtěla s nikým komunikovat. Jakmile ale zjistila, že jí už nikdo neublíží, dostala se do útulku, získala důvěru v člověka zpět a teď je z ní velká mazlivka. Hodila by se i k dětem.

Klikněte pro větší obrázek Tříletý KOMIK přišel do útulku ve velmi zanedbaném stavu, ale teď už je z něj fešák. Podívejte, jak je osvalenej, náramnej! A vypadá to že to bude west highland teriér. Komik rád běhá a zkoumá vše kolem sebe. Hodil by se nejlépe k aktivním a sportovně založeným lidem, kteří rádi pobývají venku. Pejsek je zvyklý na byt a na cestování autem.

Klikněte pro větší obrázek MADETKA je asi rok a půl stará kříženka labradora. Někdo ji vyhodil hned po odstavení štěňat. Madetka je kontaktní a mazlivý pejsek. Jako každý labrador má ráda plnou misku. Na vodítku chodí dobře, ostatní psi ji nevadí. Je čerstvě po kastraci.

Klikněte pro větší obrázek VÉRA je kříženec rotvajlera a německého ovčáka. Jsou mu asi tak 2 - 3 roky. Tak, teď jsi se tedy vyved, teď jsi se zušlechtil! Véra je hodný, klidný, poslušný. Nejlépe se cítí v lidské společnosti. Hodil by se spíše k domku se zahrádkou, protože rád pobývá venku.

Klikněte pro větší obrázek MAŠLIČKA je tříměsíční psí mimino. Je moc hodná, ještě malinko bázlivá. V nejbližší době potřebuje trpělivý a laskavý přístup. Mašlička je zvyklá na byt, ostatní pejsci jí nevadí, ráda si s nimi pohraje, stejně tak jako s kočičkami.

Klikněte pro větší obrázek PUNŤA se dostal do útulku na stará kolena. Skoro v 11 letech. Jeho milovaná panička onemocněla a nemohla se o něj dál starat. Punťa je vitální, přátelský pejsek, který má rád společnost lidí. Je zvyklý na byt, ostatní psi mu nevadí. Je po léčbě silného zánětu v obou uších a ještě ho čeká operace jednoho ouška.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2014
 P ZJ ST AD