8. červen 2014

Část: Listárna

Obsah dílu

Farma Skalka při Centru sociálních služeb Tloskov — Nadační fond Psí naděje — Miniseriál z českých zoo: Pomáháme jim přežít — Nabídka psů z Českých Budějovic

Části dílu

00:44
Farma Skalka při Centru sociálních služeb Tloskov
  Centrum sociálních služeb Tloskov nabízí pomocnou ruku především osobám s mentálním postižením od dětského věku až po dospělost. Snahou je, aby klienti získávali stále větší samostatnost v rámci svým možností a aby jejich závislost na okolí byla co možná nejnižší.
  Součástí centra je zvířecí farma Skalka. Radost z kontaktu se zvířetem je známá. U lidí, kteří mají nějaký handicap, může zvíře působit jako neformální terapeut a v mnoha případech dokáže více než člověk.
  09:08
  Miniseriál z českých zoo: Pomáháme jim přežít
   V dalším díle našeho miniseriálu zjistíme něco o podpoře ochrany ohrožených druhů Filipín, Záchranného centra Talarak.
   11:00
   Listárna
    12:29
    Nadační fond Psí naděje
     Nadační fond Psí naděje pomáhá ztraceným a týraným psům prostřednictvím webového portálu. Zaměřuje se zejména na pejsky z útulků a psy bez domova. Snaží se o propojování informací na webu a z útulků, umožňuje vložení zprávy o ztraceném či nalezeném zvířeti. Kromě toho nabízí cenné rady z oblasti péče o psy, informace o veterinárních klinikách nebo třeba o problémech s výchovou pejsků. Nadační fond Psí naděje pořádá také sbírky na konkrétní projekty, které jsou zaměřeny na pomoc psům.
     18:50
     Nabídka psů z Českých Budějovic
      Animal rescue – Odchytová služba a útulek
      Novohradská 146, České Budějovice telefon: 777 214 680 číslo účtu: 5121511301/4000 www.animal-rescue.cz
      24:29
      Soutěž
       Přehrát celé video
       Stopáž5 minut
       Další díl
       Chcete je?

       Chcete mě? na sociálních sítích

       Napište nám