Nabídka psů

Městský útulek pro toulavá a opuštěná zvířata
Pod Chlumem 408, Děčín III - Staré Město
telefon: 605 801 617, 412 510 594
číslo účtu: 19–921402389/0800, variabilní symbol: 3410142321
www.utulek.mmdecin.cz

Klikněte pro větší obrázek BARNEY je statný, dvouletý kříženec labradora. Jeho majitel ho nechal napospas osudu u domu a zmizel mu ze života. Díky všímavosti lidí byl Barney přivezen do útulku, a čeká na novou šanci. Barney je velmi temperamentní pejsek, který potřebuje dostatek pohybu a alespoň základní výcvik. Doporučuji ho spíše k dospělým a ne do společnosti ostatních pejsků.

Klikněte pro větší obrázek ZAK je asi tříletý kříženec staforda. Někdo ho uvázal v lese ke stromu. Byl uvázaný v místě daleko od cesty, kam lidé nechodí a podle stavu tam musel být několik dní. Byl vyhublý, měl špatnou srst a olysalé uši. Byl ve stresu, ale již se zklidnil a projevuje se přátelsky. Zpočátku je trochu opatrný, ale to se dá pochopit. Zak je zdravý pejsek, který bude vděčný za pohlazení a lásku. Hodí se k člověku, který na něj bude mít čas – nejlépe do rodiny bez dětí.

Klikněte pro větší obrázek Dvouletá fenka křížence KERRY přišla do útulku společně s další fenečkou, se kterou se toulala po okolí. Její kamarádka měla štěstí a je už doma. Kerry však stále na nový domov čeká. Je moc hodná, milá a příjemná. Miluje procházky s dětmi, piškotky a hlavně pohlazení. Ostatní pejsci jí nevadí. Kerry se chová jako opravdová dáma, proto se hodí jak do bytu, tak i na zahrádku s domečkem.

Klikněte pro větší obrázek Devítiměsíční VESNA je kříženka labradora. Do útulku přišla s ošklivě zlomenou nožičkou, ale už není poznat, že jí něco bylo. Vesna je zpočátku trochu nedůvěřivá, ale rychle se otrká. Je temperamentní, proto by se určitě hodila k domu se zahradou, kterou náležitě ohlídá – je totiž velmi pozorná a bystrá. Líbilo by se jí v rodině s odrostlejšími dětmi. Hlavně aby na ni měli v jejím novém domově dost času. Vesna bude na své rodině velmi závislá.

Klikněte pro větší obrázek BRENDA je roční fenka křížence, kterou její majitel nechal přivázanou u obchodu a už si ji nevyzvedl. Brenda je takový menší obřík. Vypadá to, že někde v rodové linii byl mezi jejími předky irský vlkodav. Brenda je hodná a milá, ráda chodí na procházky a rozumí si s většími dětmi. Bylo by jí fajn u lidí, kteří na ni budou mít čas a poskytnou jí dostatek prostoru – a hlavně lásky. Brenda jim to náležitě oplatí.

Klikněte pro větší obrázek Dvouletý kříženec středního vzrůstu DANTE je velmi temperamentní a neposedný. Musí stále něco dělat, nemá rád nudu. Je hodný a milý, ale také velice bystrý a pozorný. Jak se něco šustne, hned to oznámí, takže by byl ideální hlídač k domku s velkou a pořádně oplocenou zahradou. Nepohrdl by ani společností fenky. S dětmi si rozumí a miluje procházky venku. Bude ideálním parťákem k mladým lidem.

Klikněte pro větší obrázek NICO AVE - EIRAM je čistokrevný jorkšírek s průkazem původu. Bude mu 14 let, ale je to velmi temperamentní, zdravý a vitální malý skřítek. Jen má malinko zhoršený sluch. Nico je zvyklý na pohyb a dlouhé procházky a také na odrostlé děti. Majitelka jej musí dát z vážných zdravotních důvodů pryč.

Klikněte pro větší obrázek Asi pět let stará fenka německého ovčáka TWIGI byla odebrána spolu s dalším pejskem majiteli pro týrání. Žila ve výkalech a byla hodně vyhublá, nedostávala pořádně najíst. V útulku jí dali do pořádku a Twigy teď čeká na lepší život. Je to moc hodná a milá psí holka, stále připravená k mazlení a hlavně k slupnutí nějaké té dobrůtky. Je velmi temperamentní a ráda se proběhne. Hodí se do rodiny k lidem, kteří jí vynahradí prožité utrpení a vrátí důvěru v člověka.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2013
 P ZJ ST AD