Nabídka koček

Srdcem pro kočky o. s.
Vrbičany 18, 273 74
telefon: 777 757 445, 739 242 615
číslo účtu: 234909954/0300
www.kocky-utulek.cz

Klikněte pro větší obrázek Mourovaná kočička OXANKA pochází ze Smečna. Do útulku se dostala s poraněnou packou, o kterou nakonec přišla. Oxanka je úžasná a velice mazlivá kočička, která bude své nové paničce nebo páníčkovi naprosto oddaná. Je čistotná, ráda a dobře jí a v bytě, kam bychom ji nejraději umístili, uvítá i kočičího nebo psího kamaráda.

Klikněte pro větší obrázek Pětiletému bytovému kocourkovi TOBÍKOVI zemřela panička. Až po několika dnech ho našla hodná paní, díky níž se dostal do útulku. Je po operaci kýly, ale to mu nijak nevadí, je společenský, mazlivý a velmi zvědavý; kam může – tedy: kam se vejde, tam vleze. Je zvyklý na kočičí WC. Děti nemusí, ale nekonfliktního zvířecího kamaráda uvítá.

Klikněte pro větší obrázek Dvouletého kocourka ZIDÁNKA vypustili nezodpovědní majitelé v říjnu poblíž útulku. Přišel vyhublý a nemocný a dlouho trvalo, než se z něj stal mazlivý, hodný a milý kocourek. Dnes je z něj kočičí aristokrat. Je čistotný a hledáme mu domov v bytě. Pokud mu věnujete dostatek času, nebude postrádat zvířecí společnost.

Klikněte pro větší obrázek Černá, asi tříletá kočička GRÉTA pochází ze zahrádkářské kolonie. Má jedno nemocné očičko, o které je třeba pečovat, aby neoslepla. Gréta je čistotná, mazlivá a milá, v jídle není vybíravá. V novém domově se bude dobře snášet s dalším zvířetem, ale není to podmínkou. Hledáme jí umístění v bytových podmínkách.

Klikněte pro větší obrázek Černobílá tříletá kočička MARYLIN pochází ze stejné zahrádkářské kolonie v Kladně jako Gréta, je to její sestřička. Dostala se k nám nemocná a vystrašená, takže jí chvíli trvalo, než si zvykla na lidi. Ale dnes je to hodná, milá a čistotná kočičí dáma s dobrým apetitem. S ostatními mickami se dobře snáší. Nejlépe jí bude v bytě s někým, kdo ji už neopustí.

Klikněte pro větší obrázek Odrostlé kotě BASTIEN je jedním ze čtyř zbídačených koťátek, které nám předali starostliví lidé z bytového domu poblíž útulku. Je to mazlík, velmi vnímavý, přítulný a něžný. Miluje hry s kočičími kamarády i s lidmi. Má citlivé zažívání, a proto je třeba ho krmit kvalitní stravou a dbát na doplňování probiotik. Bez potíží používá kočičí WC a hodí se do bytu.

Klikněte pro větší obrázek Májový kocourek BÁRTÍK je z Plzně. Nemocného drobečka jsme dlouho léčili a přivykali, ale dnes je z něj mazlivé a přívětivé odrostlé kotě. Je milý, zvídavý a hravý, rád se tulí k ostatním kočičkám i páníčkům. Je zvyklý na kočičí WC a na krmení pro citlivé zažívání. Hledáme pro něj domov v bytě a uvítáme, když v něm nebude jediným zvířetem.

Klikněte pro větší obrázek Krásná černá osmiměsíční kočičí holčička MIA se v Rakovníku o prázdninách přitoulala do mateřské školky a odtud putovala k nám do útulku. Tady se černá slečna s kouřovou podsadou okamžitě skamarádila s ostatními. I v novém domově by chtěla mít nějakého zvířecího kamaráda, ať kočku, nebo psa. Samotné doma by se jí stýskalo.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2013
 P ZJ ST