Nabídka psů

Městský útulek pro opuštěné a zatoulané psy
Na Zlaté stoce 3, České Budějovice
telefon: 385 310 584 nebo 721 351 227
číslo účtu.: 734 231/0100
www.c-budejovice.cz nebo www.szp.jcu.cz

Klikněte pro větší obrázek Desetiletý kříženec MORGAN je dominantní pes, který se moc nemusí s ostatními zvířaty. K lidem je ale velmi milý a přátelský. Tenhle psí stařík by si zasloužil dožít v klidném prostředí u hodných lidí, nejlépe v domku se zahradou.

Desetiletá SAMINA se dostala do útulku po smrti milovaného páníčka. Rodina ji nezvládala, a tak skončila tady. Samina je veselá, zvyklá na pobyt venku. Je kastrovaná. Zasloužila by si dožít u laskavého člověka, který by jí nahradil ztracený domov.

Klikněte pro větší obrázek BRIX je veselý a velmi temperamentní kříženec. Je mu asi pět let a dobře by se hodil ke sportovně založeným lidem, protože pohyb doslova miluje. Pokud ho necháte samotného na zahradě nebo dvorku, přesvědčte se, že mají dobré oplocení. Brix je totiž velmi společenský a jakmile ho necháte o samotě, půjde hledat parťáka jinam.

Klikněte pro větší obrázek SENDY je už dvanáctiletá fenka, která patří k těm pejskům, kteří přežili svého milovaného člověka. Pozůstalí se o ni nechtěli starat, a tak ji vyhodili. Sendy je moc hodná a bezproblémová a byla by dobrou společnicí pro starší lidi.

Klikněte pro větší obrázek Dvouletý CHLUP je veselý a věrný pejsek, který se od své nové paničky nebo páníčka nehne. Bojí se, že by zůstal zase sám. Chlup je fajn pejsek, se kterým si užijete hodně radosti, ale nehodí se k dětem.

Klikněte pro větší obrázek Kříženec ohaře BRAIN je velmi kamarádský pes, který má rád společnost. Je velmi inteligentní, rychle se učí, děti má moc rád. Prostě ideál. Jo, a jsou mu tři roky.

Klikněte pro větší obrázek PEGGY je čtyřletá fenečka, která si dobře hlídá své teritorium. S jinými fenkami se nesnese, pejsci jí však nevadí. K lidem je kamarádská, povahu má veselou a nic jí neunikne. Je prostě zvědavá jako každá jiná ženská. Peggy má ráda dlouhé procházky a líbil by se jí i běh vedle kola.

Klikněte pro větší obrázek ŠKUBÁNEK je čtyřletý kříženec s veselou, kamarádskou povahou. Je kastrovaný. Kdo se ho ujme, užije si s ním hodně legrace a zábavy. Na jedno si však dejte pozor – Škubánek nemá rád cyklisty. Ale to je snad jeho jediná vada.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2012
 P ZJ ST