Nabídka psů

Psí útulek Domov Fauny
Hrachov 13 - Krásná Hora nad Vltavou
telefon: 724 133 399
číslo účtu: 173566811/0600
www.domovfauny.cz

Klikněte pro větší obrázek Dvouletý kříženec RALF je moc hodný pejsek. Je nekonfliktní, poslušný, na vodítko je zvyklý, netahá. Ralfík není žádný divoch, má rád svůj klid, a tak by se nejlépe hodil ke starším lidem, kteří bydlí v domku se zahrádkou.

Klikněte pro větší obrázek Pětiletý MÍŠA je dlouhosrstý kříženec. Ale nebojte se, péče o jeho srst není nijak složitá. Chce to párkrát přejet kartáčem a je to. Míša je milý a hodný pes. Rád se pomazlí a slupne nějakou tu dobrotu. Je zvyklý na vodítko. Míšovi by se líbilo u staršího člověka, kterému by zpříjemnil život.

Klikněte pro větší obrázek Dalmatin ARON je asi šestiletý krasavec. Jako všichni pejsci tohoto plemene má rád pohyb a zábavu. Chtělo by to aktivnější paničku nebo páníčka, kteří mají rádi pobyt v přírodě. Pokud bude bydlet Aron v domku se zahradou, výborně vše ohlídá.

Klikněte pro větší obrázek HEIDI jsou desetiměsíční kříženka bladhaunda. Je to ještě štěně, a tak si potřebuje osvojit – laskavou formou ovšem a pozitivní motivací – základy slušného psího chování. Heidi by byla nejšťastnější ve sportovně založené rodině s dětmi.

Klikněte pro větší obrázek Dvouletá kříženka DÁŠENKA je moc fajn fenečka. Má milionovou povahu, je nekonfliktní, hodná a poslušná. Hodila by se jak do rodiny s dětmi, tak jako společnice ke staršímu člověku. Dášenka je kastrovaná.

Klikněte pro větší obrázek BÁRA je kříženka loveckého psa a pudy svých předků nezapře. Je zvyklá na vodítko, má ráda dlouhé procházky i víkendové výlety do přírody. Báře jsou tři roky a pro svůj temperament bych ji doporučil člověku, který má rád pohyb. Hodila by se i do rodiny s dětmi.

Klikněte pro větší obrázek MÍŠAN je tříletý pes rasy neznámé. Povahu má dobrou, je hodný a poslouchá. Na procházkách netahá za vodítko a jde způsobně vedle své paničky nebo páníčka. A pokud je na volno, nechá se přivolat. Míšan by se hodil ke starším lidem a moc by se mu líbilo bydlení v domku se zahrádkou.

Klikněte pro větší obrázek MÁŠA je prostě živel. Téhle čtyřleté temperamentní křížence nic neunikne. Je zvídavá i zvědavá, rychle se učí, no prostě pejsek jedna báseň. Venku umí chodit na vodítku, ale i na volno – a neutíká. Máša by se ráda dostala k někomu, kdo ji bude mít opravdu rád a bude s ní chtít trávit volný čas. Jo a pozor – je to zdatná „šplhačka“ – žádný plot pro ni není překážkou.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2012
 P ST