14 minut

4. listopad 2012

Obsah dílu

Návštěva v záchranné stanici v Hrachově — Miniseriál: „Krmíme je správně?“ — Nabídka psů: Městský útulek pro opuštěné a toulavé psy Horní Hraničná u Chebu — Pozvánka: Výstava pro kočku

Části dílu

00:47
Návštěva v záchranné stanici v Hrachově
  Koncem roku 2010 byla zahájena stavba nového areálu záchranné stanice v Hrachově, která patří pod Centrum ochrany fauny ČR. Součástí areálu je veterinární klinika, rehabilitační prostory pro zvířata, rozletové voliéry pro poraněné ptáky, kteří se v nich učí znovu, před vypuštěním do přírody, létat a také stálá expozice trvale handicapovaných zvířat. Kromě těchto aktivit nabízí záchranná stanice různé programy v rámci ekovýchovy, které jsou určeny pro mateřské, základní a střední školy a samozřejmě také pro veřejnost. Nový areál navazuje na útulek pro psy a stáje pro týraná hospodářská zvířata, které už v Hrachově několik let úspěšně plní svou funkci. Záchranná stanice je od léta letošního roku ve zkušebním provozu. Slavnostní otevření je plánováno na jaro roku 2013. To ale neznamená, že nemůžete záchrannou stanici v Hrachově navštívit již nyní. Naopak, jste vítáni.
  06:27
  Miniseriál: „Krmíme je správně?“
   V tomto vydání miniseriálu s Ing. Kateřinou Bergrovou zjistíme, jak správně krmit slepice.
   08:11
   Nabídka psů: Městský útulek pro opuštěné a toulavé psy Horní Hraničná u Chebu
    Městský útulek pro opuštěné a toulavé psy
    Horní Hraničná u Chebu telefon: 354 434 722, 732 156 634 www.utulekcheb.estranky.cz
    12:08
    Soutěž
     13:06
     Pozvánka: Výstava pro kočku
      V neděli 11. listopadu 2012 se koná v prostorách Chvalské tvrze, v Praze 9 – Horních Počernicích již 15. ročník umisťovací výstavy opuštěných koček s názvem Výstava pro kočku. Cílem akce je najít domov kočkám z útulků a získat krmení pro ty, které si noví majitelé neodnesou. Vstupenkou na výstavu je konzerva krmení pro kočky, kterou můžete koupit na místě. Přijďte podpořit dobrou věc!
      Přehrát celé video
      Stopáž5 minut
      Další díl
      Chcete je?

      Chcete mě? na sociálních sítích

      Napište nám