Nabídka psů

Psí Útulek Bouchalka
Na Bouchalce 398 – Buštěhrad
telefon: 312 250 508, 603 523 070
číslo účtu: 219 108 0267/0100
www.psiutulekbouchalka.cz

Klikněte pro větší obrázek ARTUŠ je velmi pozorný hlídač, kterému nic neunikne. Jak sami vidíte, je to kříženec německého ovčáka a jsou mu asi tři roky. Je hodný a poslušný, jen nemá rád ostatní pejsky. Původní majitel se ho zbavil jednoduše tak, že ho v těch největších mrazech nechal přivázaného na řetězu u vrat útulku. Artuš by se hodil k domku se zahradou.

Klikněte pro větší obrázek Dvouletý kříženec bígla TOMBO má – i přes to všechno, co už zažil – opravdu velmi laskavou povahu. Od útlého mládí se ještě s pěti sourozenci potuloval po ulicích a živil se vším, co jen našel. Tombovi sourozenci už svou novou šanci dostali a nalezli hodné lidi, kteří se jich ujali. Usměje se štěstí také na Tomba? Nejlépe by mu bylo v bytě.

Klikněte pro větší obrázek PERRY. Pětiletý kříženec hrubosrstého jezevčíka miloval svou paničku tak oddaně, že s ní setrval až do její poslední chvíle. Poté musel Perry do útulku, jelikož pozůstalí si vzali barák, ale Perryho už nechtěli. Je to dobrák, výborný hlídač, tak trošku paličák, ale za piškotek udělá vše!

Klikněte pro větší obrázek Pětiletý stafford JOE miluje nadevše lidi, a hlavně děti. Je to vášnivý aportér, takže se raduje z každé nové hračky. Do útulku se dostal tak, že byl vyhozen původním majitelem – asi na nádraží – protože Perry sjezdil vlakem téměř celou republiku – až nakonec skončil v Kladně, kde teď čeká na lepšího pána nebo paničku. Nejlépe by mu bylo v bytě!

Klikněte pro větší obrázek TERRI je šestiletá fenka belgického ovčáka. Je velmi oddaná, moc hodná, klidná a vyrovnaná. Má základní výcvik a klidně by se naučila i více, je to opravdu bystrý pejsek. S tím, kdo se jí ujme, bude velmi ráda podnikat dlouhé procházky nebo víkendové výlety do přírody.

Klikněte pro větší obrázek AJAX je asi roční kříženec labradora. Je moc hodný a na lidi nezanevřel, i když mu velmi ublížili. Smrti unikl jen o vlásek, ale přišel při tom o nožku. Ajaxovi to však vůbec nevadí a umí se radovat ze života, což také dává každý den najevo!

Klikněte pro větší obrázek Tři a půlroční kříženka německého ovčáka DEISY neměla moc pěkný život. Její minulá majitelka ji dala do útulku s tím, že kolem jejich plotu dráždily schválně Deisynku děti. Děti potrestány nebyly, ale Deisy putovala do útulku. K neuvěření, že? Tahle fenečka je jinak velký mazel. Deisy by se ráda dostala k někomu zodpovědnému, kdo by ji měl rád a dopřál jí opět hlídat domek se zahrádkou!

Klikněte pro větší obrázek Kříženec labradora NERO oslaví už pět let života. Byl by rád, kdyby to mohlo být v nové rodině. Nero by nejraději hlídal nějakou větší zahradu. Je poslušný a hodný. Jeho životní příběh je moc smutný: Nero byl uvázaný u krmelce v lese a kdyby ho nenašli houbaři… ani nechci pomyslet. Tak neváhejte a nabídněte mu pomocnou ruku.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2011
 P ST