Nabídka psů

Městský útulek pro toulavá a opuštěná zvířata
Pod Chlumem 408, 405 02 Děčín III
telefonní čísla: 412 510 594 a 605 801 617
číslo účtu: 19–921 402 389 / 0800, variabilní symbol: 341 014 23 21
www.utulek.mmdecin.cz

Klikněte pro větší obrázek BETTY je asi čtyři roky stará fenečka křížence pinče. Byla odchycena společně ještě s jedním pejskem. Někdo se jich obou pravděpodobně zbavil úmyslně. Bety měla zprvu v útulku strach, ale hned se rozkoukala a teď už je z ní mazlicí a vítací pejsek. Vodítko zná, ale potřebuje trošku trénink, hlavně na rušných ulicích. Z velkého davu lidí má ještě trochu obavy. Betynka je velmi bystrá a učenlivá, její kožíšek se dobře udržuje. Bude vynikající společnicí.

Klikněte pro větší obrázek ŠTAFLÍK je osmiměsíční kříženec labradora a ovčáka. Už jako malé štěně skončil na ulici a nakonec se dostal do útulku. Brzy poté sice našel rodinu, ale ta se musela stěhovat a Štaflík s nimi nemohl. A tak skončil zase v útulku. Štaflík je moc milý, hravý a temperamentní pejsek, který se těší na někoho, kdo se mu bude věnovat. Ideální by byla rodina s domečkem a zahradou, která bude dobře oplocená. S pejsky se snáší, ale o dobrou baštu se s nimi dělit nehodlá.

Klikněte pro větší obrázek Asi tři roky starý BÁRT je krásný pejsek. Po příchodu do útulku byl vyděšený, ale jak se rozkoukal, stal se z něj milý psík. Je to velký mazel, hračička. Žil pravděpodobně u domku se zahradou, o jeho srst nebylo moc pečováno, a hlavně neznal, co to je chodit na vodítku. To se ale už učí a moc pěkně mu to jde. Bárt by se nejraději dostal do rodiny, která obývá domek se zahrádkou.

Klikněte pro větší obrázek Asi osm let stará RINA má v rodokmenu tutově alespoň jednoho německého ovčáka. Je velmi hodná, klidná, mazlivá a vděčná za každé pohlazení. Miluje děti a moc ráda s nimi chodí na procházky a různé výlety. Psí konkurence jí nevadí, nepere se, nežárlí. Je velmi čistotná, zbytečně neštěká. Rina bude ideální společnicí do bytu nebo do domku se zahrádkou.

Klikněte pro větší obrázek JACK je v útulku už třetím rokem a to jsou mu teprve čtyři. Když přišel, byl dost nevrlý, nevychovaný a paličatý. Díky práci útulkářů a dobrovolnice Marušky se z něj nakonec stal perfektně ovladatelný a poslušný pes. Proměnil se v moc fajn kamaráda. Odrostlé děti Jackovi nevadí – za předpokladu, že vědí, jak se mají ke psům chovat. Jackovi by se nejvíce líbilo u domku se zahradou, aby mohl předvést své hlídačské umění. A může být i ve společnosti psí kamarádky, holky má totiž rád. Jo a je kastrovaný.

Klikněte pro větší obrázek Nad pejskem STRONGEM držel nejspíš ochrannou ruku psí anděl strážný. Jeho výlet mohl být totiž v jeho pětiletém životě tím posledním. Stronga srazil vlak. Byl těžce zraněný na hlavě a přední noze. Léčba byla dlouhá a Strong má památku na celý život. Nevidí na jedno oko a chybí mu kousek prstu. Jemu to ale v žádném případě nevadí. Je velmi temperamentní, mazlivý a hravý. Je to krásný pes, který se hodí k domu se zahradou a do společnosti dospělých lidí. Výborně hlídá, nic mu neujde. Je kastrovaný.

Klikněte pro větší obrázek Krásný osmiměsíční kříženec ohaře MATES je temperamentní mazel, plný energie. Potřebuje dobrou výchovu a výcvik, a hlavně kvalitní baštu. Na paničce nebo páníčkovi bude velmi závislý a bude je chtít jen pro sebe. Nejlépe by mu bylo u hodných lidí v domku se zahradou, kde se Matýsek vyřádí. Ale žádné bydlení ve venkovním kotci! Na to rovnou zapomeňte. Matýsek má krátkou srst, spinkat musí v teple!

Klikněte pro větší obrázek BEN je sedmiletý kříženec pinče, kterého se jeho starý a milovaný páneček musel vzdát. Je to velmi pohodový pejsek, kterému nevadí lidé ani děti, ty má rád. Co moc nemusí, je společnost jiných pejsků. Je temperamentní, vitální, zvládá dlouhé túry. Ben by byl ideálním společníkem ke starším lidem.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2011
 P ST