Nabídka psů

Městský útulek pro psy Kralupy nad Vltavou
Na Hrombabě, Kralupy nad Vltavou
telefon: 775 105 275
číslo účtu: 465 532 349/0800
www.utulek-kralupy.estranky.cz

pro platby charitativního obchůdku podúčet:
020 001 – 046 553 23 49/0800

Klikněte pro větší obrázek Pětiletý BARY je nejspíš kříženec bernského salašnického psa. Do útulku se dostal poté, co jeho páníčkovi zabavili zahradu, na které pejsek žil. Bary byl převezen do útulku a majitel šel do domova důchodců. Bary je zvyklý být celoročně venku, ale jistě rád uvítá i možnost sdílet se svým novým páníčkem jeho obydlí. Je to temperamentní pes a tak trochu samorost, je však velice bystrý a učenlivý. Bary bude bezva společník a výborný hlídač.

Klikněte pro větší obrázek DEVIL je asi roční kříženec labradora a německého ovčáka. Své jméno si vysloužil nejen kvůli své havraní srsti, ale také díky povaze. Je to ďáblík každým coulem, co miluje lidi i zvířata. Devil potřebuje hodně lásky, pohybu a páníčka, který ho naučí spoustu užitečných a nových věcí. Devil se bude výborně cítit i ve společnosti dalšího psa. Při výcviku Devila není rozhodně potřeba pevná ruka, ale schopnost ho přiměřeně utahat a poté ho přimět k soustředění se na výcvik. Je to nevybouřené štěndo, ideání pro rodinu s dětmi.

Klikněte pro větší obrázek Pětiletý kříženec BUBU přišel jednoho dne na staveniště, kam ho přilákala vůně jídla. Byl velmi hladový, a tak ho dělníci nakrmili, pohladili a Bubu už se od nich nehnul na krok. Strávil s nimi 3 týdny a stále se nedařilo najít majitele. Stavba byla hotová a celá pracovní četa se stěhovala na druhý konec republiky. Stavbyvedoucí se proto rozhodl dát Buba do útulku, kdyby se po něm přece jen někdo sháněl. Ale to se nestalo. Bubu je velice přátelský a důvěřivý pejsek, miluje procházky a na vodítku ho zvládne i malé dítě. Vzhledem k jeho závislosti na lidech, hledáme paničku nebo páníčka, kteří s ním budou moci být téměř neustále.

Klikněte pro větší obrázek Devítiletý jezevčík BLECHA byl lapen útulkovým dobrovolníkem na hlavní silnici. Své jméno si vysloužil proto, že při příchodu do útulku měl kožíšek plný blech. Chudák pejsek byl opravdu hodně zanedbaný. To už je ale všechno v pořádku. Blecha trochu hůř slyší a vidí, miluje česání a nerad se chová. K lidem je trochu nedůvěřivý, ale pokud si na člověka zvykne, bude z něj príma společník. Hodil by se nejlépe ke starším trpělivým lidem, kteří pro něj budou mít pochopení, laskavé slovo a hodně lásky.

Klikněte pro větší obrázek BERRY je devítiletý belgický ovčák s průkazem původu. Do útulku ho přivedl nějaký muž s tím, že ho našel. A protože Berry má čitelné tetování, začalo pátrání po původním majiteli. K velkému údivu všech zúčastněných bylo zjištěno že původním majitelem byl pán, který ho do útulku přivedl. Údajně se prý dostal do problémů a nemohl se už o pejska dál starat, proto si vše vymyslel. Berry má klidnou a přátelskou povahu, ovládá základní výcvik, chodí dobře na vodítku a je výtečný hlídač. Fenky snese, ostatní pejsky však moc nemusí. Berry by si zasloužil dožít u dobrých lidí. Ujme se ho někdo?

Klikněte pro větší obrázek AMÁLKU přivezla do útulku městská policie v době hárání. Vzhledem k tomu, že byla dobře živená, vypadalo to nejdříve na pouhé zaběhnutí, když jí volal hlas přírody. Ale nikdo až dosud Amálku nehledal. Kromě toho se ukázalo, že tahle mladičká kříženka briarda či vlkodava rozhodně není utíkací typ. Miluje lidi každého věku, je zcela nekonfliktní a to dokonce i s ostatními psy. Amálka bude spokojená v bytě i v domku se zahrádkou.

Klikněte pro větší obrázek LOTYNKA je tři roky stará fenečka, kterou někdo nechal v lese se zavázanou tlamou, zřejmě proto, aby na sebe neupozornila. Lotynka měla velké štěstí, že ji včas nalezli hodní lidé. Je to milá fenečka, k cizím je zpočátku trochu nedůvěřivá, ale po chvíli mazlíček. Lotynka je temperamentní, výborně chodí na vodítku a velice ocení aktivního majitele, který s ní bude podnikat dlouhé procházky nebo psí sporty. Ve smečce je dominantní.

Klikněte pro větší obrázek Rok a půl starý kříženec chrta a labradora slyší na jméno SPIKE. Do útulku ho přivedla původní panička, že už ho nemůže mít z existenčních důvodů. Spike je zpočátku trochu nedůvěřivý pejsek, jakmile však zjistí, že to s ním myslíte dobře, promění se v hodného, milého a poslušného a bezkonfliktního psa. Má rád děti. Nejlépe by mu bylo u aktivních lidí, kteří milují pohyb, stejně jako Spike.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2011
 P ST