Nabídka: pejsci

Útulek pro zvířata v nouzi Mělník
Řípská ulice
telefon: 315 628 353 nebo 602 144 145
číslo účtu: 176 577 065/0600
www.msoz.cz

Klikněte pro větší obrázek LILI je krásná hladkosrstá kříženka jezevčíka. Jsou jí asi dva roky. Tahle fenečka je zpočátku k cizím lidem trochu nedůvěřivá, jinak je ale velice přátelská a hravá. Lilinka má ráda lidskou společnost a je natolik tolerantní, že jí v nové domácnosti případní jiní zvířecí mazlíčci nijak vadit nebudou. Je vhodná do bytu.

Klikněte pro větší obrázek Čtyřletá SANDRA je kříženka jezevčíka. Je kastrovaná. Její o dva roky mladší brácha se jmenuje TÍŤA. Původní majitelka je odložila s tím, že už se o ně prostě nemůže dál starat. Pejsci jsou to přitom velice přátelští, nenároční a hodní. Lidi mají v lásce, jsou zvyklí v bytě a klidně na vás těch pár hodin, co musíte trávit v práci, počkají doma sami. A pak se budou těšit ze společně stráveného času. Pro oba pejsky by bylo nejlepší, kdyby šli do nového domova společně.

Klikněte pro větší obrázek Velice temperamentní a hravá kříženka střední velikosti slyší na jméno RIA. Jsou jí asi dva roky. Byla nalezena v Mělníku, jak bezcílně pobíhá po ulicích. Ria potřebuje dostatek pohybu, miluje procházky a výlety za jakéhokoliv počasí. Je velice hravá a nezkazí žádnou legraci. Ve společnosti lidí si doslova lebedí. S ostatními pejsky se nepere.

Klikněte pro větší obrázek Tříletý kříženec VIKI je takový ďáblík. Temperamentu má na rozdávání, je hravý a veselý. Nejlépe by se mu líbilo bydlení v domu – ve společnosti nových páníčků, ale s možností výběhu v dobře oplocené zahradě. V opačném případě neodolá Viki volání dálek a sem tam si udělá výlet na vlastní pěst. Ač se to nezdá, je Viki velký závislák a pozornost milované paničky nebo páníčka mu je nade vše.

Klikněte pro větší obrázek HESY je pejsek, který k sobě hledá opravdu hodně aktivního člověka. Co byste také čekali od kříženky seveřana? Jsou jí asi dva roky. Základní povely zvládá, je hodná a poslušná. Potřebuje ale skutečně hodně pohybu. A to každý den. Moc by se jí líbil třeba některý ze psích sportů. Zkrátka nějaká aktivita, která by dokázala vybít nadbytek temperamentu, kterým tito pejsci disponují.

Klikněte pro větší obrázek ANIČKA je milá, hodná a přátelská fenečka. Je kastrovaná. Kdo by si ji vzal, rozhodně neprohloupí. Anička je nekonfliktní, poslušná a těší se do nového domova k hodným lidem. A hodila by se klidně i jako společnice ke staršímu člověku, který chodí rád na procházky. Aničce jsou tři roky.

Klikněte pro větší obrázek A máme tady BONIFÁCE. Krasavec. Německá doga, věk sedm let. Bonifác je zpočátku velice nedůvěřivý k mužům, které nezná. Asi důsledek nějaké špatné zkušenosti z minulosti. Jinak je to ale přátelský a hravý pes. Bonifác se hodí pro zkušeného chovatele, který zná toto plemeno.

Klikněte pro větší obrázek FRUFRU je asi devítiletý pejsek. Je klidný a milý. Moc rád se pomazlí. Nová majitelka nebo majitel v něm získají skutečného kamaráda. Frufru je vděčný za každý projev lásky, za každé pohlazení nebo pamlsek. Je zvyklý na děti. Jiná zvířata ve společné domácnosti mu nevadí. Frufru je prostě ideál a zasloužil by si dožít u hodných lidí.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2011
 P ST