Vánoční vydání pořadu na ochranu zvířat. Jak Marta, Zdeněk a Kačka slaví Vánoce se svými zvířaty a Vánoce z útulku s dětmi

Obsah dílu

Přehrát vše

Návštěva u Marty Kubišové

Tentokrát se prostřednictvím televizní kamery podíváme na návštěvu k Martě Kubišové. Zdeněk Srstka si s ní bude povídat o Vánocích, o vánočních zvycích, vánočních přáních a také samozřejmě o zvířatech. Šťastné a veselé!

Nabídka psů a koček

Městský útulek Troja – pejsci
V Zámcích 56, Praha 8 – Troja
telefon: 233 554 242, 283 011 711, 283 011 719
www.upozpraha.cz

Městský útulek Dolní Měcholupy – kočky
Dolnoměcholupská 58/27, Praha 10
telefon: 272 701 819, 272 705 656
www.upozpraha.cz

Klikněte pro větší obrázek RŮŽENKA je asi roční fenka malinoise. Je velmi temperamentní, veselá a hravá. Potřebuje dostatek pohybu a určitě by jí bavil i nějaký ten psí sport. Třeba agility. V tom by byla dobrá. Růžence by se líbilo v domku se zahrádkou.

Klikněte pro větší obrázek Dvouletá BIBI je kastrovaná kočička. Úplně si lebedí ve společnosti ostatních koček, nebo když ji někdo hladí a drbe za ušima a pod krčkem… Moc by se jí líbilo v domácnosti u hodných lidí, kde by měla společnost zvířecího kamaráda.

Klikněte pro větší obrázek LUCINKA je osmiletá kříženka jezevčíka. Má klidnou, milou a vstřícnou povahu. S ostatními pejsky se nepere, děti má ráda, je opravdu velmi hodná a úplně bezkonfliktní. Ráda by našla domov v bytě u starších lidí. A má ráda děti!

Klikněte pro větší obrázek Dvouletý kocourek TONY byl nalezen na fotbalovém hřišti v Praze 10 – Uhříněvsi. Tento mladý kastrovaný kocourek miluje různé kočičí hračky a hodně zábavy. Nejlépe by mu bylo v rodině s dalším kočičím kamarádem, se kterým by mohl dovádět.

Klikněte pro větší obrázek BERTÍK je tříletý kříženec. Je to veselý, chytrý a čistotný pejsek. Má rád lidi, děti zvlášť. Miluje dlouhé procházky a výlety do přírody. Bertík by se hodil ke sportovně založeným lidem. Trvalý pobyt venku pro něj však není, musí bydlet v bytě.

Klikněte pro větší obrázek CARMEN je dvouletá přátelská kočička. Je to velká labužnice, a to se netýká jen jídla. Moc ráda se nechává rozmazlovat – a když je spokojená, přede jako kolovrátek. Carmen se těší k někomu, kdo jí dá hodně lásky a bude obdivovat její kočičí osobnost.

Klikněte pro větší obrázek Kříženka border teriera BIBI je desetiletá dáma. Jednou už byla umístěna do adopce, ale náhradní majitel ji nakonec vrátil kvůli jejímu „vysokému“ věku. To člověk nepochopí. Bibi je milá, přátelská fenečka, která je úplně v pohodě. Miluje procházky…Jo a abych nezapomněl, Bibinka moc nemusí ostatní pejsky. Moc se těší na novou paničku nebo páníčka, kterým bude věrnou a oddanou psí kamarádkou.

Klikněte pro větší obrázek BUTTERFLY je dvouletá kastrovaná kočička. Do útulku ji přivezla odchytová služba, poté, co jí zavolal pán, který ohlásil, že mu pod okny naříká zraněná kočička. Zranění to však naštěstí nebylo příliš vážné a tak teď milá Butterfly čeká na toho pravého člověka, který jí nabídne šťastnou budoucnost.

Stopáž14 minut
Rok výroby 2011
 P ST