Nabídka pejsků bude z útulku v Tróji.

Útulek pro opuštěná zvířata
V Zámcích 56, Praha 8 – Troja
telefon: 233 554 242 nebo 283 011 711
www.upozpraha.cz

Klikněte pro větší obrázek BAD je sedmiletý střední knírač. Je to moc hodný pes, je čistotný, rád chodí na procházky, poslouchá. Nemá však rád jiná domácí zvířata a to je také důvodem, proč se ocitl už podruhé v útulku. Dá nějaký hodný a rozumný člověk – bez jiných domácích zvířat – Badovi šanci?

Klikněte pro větší obrázek Pro DANA bychom velmi rádi našli opravdu hodného člověka. Tenhle pejsek si zažil své. Přitom je hodný a moc milý. Dan ke kříženec šelfe, je mu dvanáct let a má silný srdeční šelest. To možná bylo důvodem, proč se ho někdo zbavil – byl nalezen na Praze 8 v Ďáblickém lese. Daneček by potřeboval v klidu dožít u někoho, kdo mu dokáže dát lásku a potřebnou péči.

Klikněte pro větší obrázek ERIK je devítiletý pes plemene československý vlčák. Chtělo by to zkušeného chovatele, který má přirozenou autoritu, je vyrovnaný a dovede si poradit s dominantním psem. Erik nemá rád ani děti, ani ostatní psy. Do útulku už byl jednou vrácen a byli bychom neradi, aby se to opakovalo.

Klikněte pro větší obrázek Osmiletá kříženka jezevčíka slyší na jméno SÁRA. Měla zlomenou nožku, ale už se dobře hojí. Přesto Sára ještě trochu kulhá. No, ale sami dobře víte, jak dlouho trvá léčba zlomeniny. Sára má dobrou povahu, je mazlivá a milá. Dobře by jí bylo u starších lidí.

Klikněte pro větší obrázek Tahle fenečka se zpočátku trochu bojí. Potřebuje čas, aby si zvykla a získala důvěru a pak je moc fajn. Líbilo by se jí v klidném prostředí u lidí, kteří by jí měli rádi. S dětmi problém nemá, ale musí se na ni pomalu. To je čtyřletá kříženka PEGY.

Klikněte pro větší obrázek Dvanáctiletý kříženec knírače a německého ovčáka se jmenuje SAM. Je hodný a mazlivý, ale nerad zůstává sám. Ze zahrady utíká, takže to chce vyšší plot. Sam je čistotný a může s vámi bydlet klidně i v bytě, což by bylo vzhledem k jeho věku fajn.

Klikněte pro větší obrázek REX je kříženec německého ovčáka a je mu deset let. Je to hodný pes a velmi dobrý hlídač. Rexovi by se líbilo u domku se zahradou s bydlením v teple a s laskavým zacházením. Odvděčí se vám bezvýhradnou láskou.

Klikněte pro větší obrázek Sedmiletý německý ohař OTAKAR je temperamentní pes, jak mu jeho plemeno velí. Má rád pohyb, žádný plot mu neodolá, Otík je zdatný šplhavec. Jinak je to ale hodný pes, který má velmi rád děti. Malí pejsci mu nevadí, velké už tolik nemiluje. Tak Otíku, hodně štěstí…

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2010
 P ST