Nabídka pejsků bude tentokrát rovnou ze dvou útulků.

Městský útulek pro psy Chomutov
Beethovenova 5407
telefon: 474 651 080
číslo účtu: 19–208 727 02 47 / 0100
www.utulekchomutov.estranky.cz

Útulek pro psy Jirkov
Nový Březenec 706
telefon: 474 654 160
číslo účtu: 19–208 727 02 47 / 0100
www.utulekjirkov.estranky.cz

Nabídka – útulek Chomutov:

Klikněte pro větší obrázek Asi čtyřletý kříženec husky se jmenuje BEN. V útulku je asi měsíc, byl sem dopraven městkou policií, která ho odchytla v ulicích města. Beník je velmi přítulný a hodný. Je to mazel, který se výborně cítí ve společnosti lidí, a především dětí. Hodil by se nejlépe do bytu. Ben je kastrovaný.

Klikněte pro větší obrázek ARTÍK je roční kříženec pinče. Když přišel do útulku, byl ve velmi zuboženém stavu, vyhublý na kost. Artík je fajn pes, jen k cizím je zpočátku trochu nedůvěřivý. Potřebuje zkrátka čas, aby si zvykl. Jinak je to veselý a temperamentní pejsek, který by se hodil do rodiny s odrostlejšími dětmi.

Klikněte pro větší obrázek COUDYHO někdo uvázal u vrat útulku. Přitom je tenhle čtyřletý NO úplná výhra pro toho, kdo by chtěl většího psa. Coudy je hodný, čistotný, poslušný a má rád děti. Potřebuje hodně pohybu, takže by bylo prima, kdyby se našel aktivní a sportovně založený člověk, který by se ho ujal. Coudy vyrůstal v bytě, takže žádné venkovní bydlení!

Klikněte pro větší obrázek Dvouletý kokršpaněl CHARLIE je temperamentní a přátelský pes, který je však tak trošku rozmazlený. Necháte-li ho o samotě, dost štěká – no, nechce být sám… Charlík potřebuje trpělivou paničku nebo páníčka, kteří mají zkušenosti s tímto plemenem.

Klikněte pro větší obrázek Dvouletá SÁRA je kříženka knírače. Dlouho žila sama – opuštěná v areálu jedné firmy. Nakonec tam byla odchycena i se štěňaty a převezena do útulku. Sárinka je moc hodná a přizpůsobivá, má ráda děti a nezkazí žádnou legraci. A je také otužilá, takže může klidně do zatepleného kotce u domku se zahrádkou.

Klikněte pro větší obrázek TOBY je osmiměsíční kříženec špice. Je temperamentní a hravý, má rád děti. Potřebuje si však osvojit základy slušného psího chování, a právě to by byl úkol pro novou paničku nebo páníčka. Toby se hodí spíše do domku se zahrádkou. V bytě by mohl mít problémy s čistotou. No jo, to víte, doteď se mu nikdo pořádně nevěnoval…

Nabídka – útulek Jirkov:

Klikněte pro větší obrázek Asi rok a půl starý TIM je kříženec kanadského ovčáka. Je to bezva pes, který by si zasloužil novou šanci. Moc touží po opravdovém domově. Tim má rád děti, je hodný, poslušný a přátelský.

Klikněte pro větší obrázek MIKY a RIKY jsou asi roční kříženci, kteří byli odebráni původním majitelům pro týrání. Zprvu jsou trochu nedůvěřiví, jakmile si však zvyknou, stanou se z nich miláčci rodiny. Prostě hodní, radostní a oddaní pejsci. Děti mají rádi. Pro Mikyho a Rikyho by bylo nejlepší, kdyby mohli jít do nového domova společně. Jsou na sebe hodně zvyklí. A nebojte, jeden pes nebo dva – to už je opravdu jedno.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2010
 P ST