Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Marta Kubišová

Obsah dílu

Přehrát vše

Klikněte pro větší obrázek Asi každý, komu se to kdy stalo, potvrdí, že pokud se nám ztratí zvíře, prožíváme peklo. Do svých zvířecích Klikněte pro větší obrázek přátel totiž investujeme spoustu lásky a péče. Víme, co kdy potřebují, čeho se bojí, i jak je zvíře fixované na svou lidskou rodinu. Bojíme se, že mu někdo ubližuje nebo mohlo zahynout třeba pod koly Klikněte pro větší obrázek aut. Utěšujeme se, že ztracené zvíře se občas zázračně najde, ale ze svého okolí známe i případy se špatným koncem. Budeme si povídat o tom, která Klikněte pro větší obrázek zvířata se ztrácejí nejčastěji, a možná se dozvíme proč tomu tak je. Dnešní reportáž však chce především upozornit na logické a osvědčené kroky, které by měl majitel ztraceného zvířete udělat. Nejlepší strategie při hledání ztracených zvířat najdete na www.utulky.estranky.cz.

Bude pokračovat náš seriál o zvířatech ze zoo, tentokrát se podíváme na mravenečníka.

Nabídka bude z útulku Jimlín u Loun.

Útulek Jimlín u Loun
Telefon: 604 451 258
Číslo účtu: 162 445 432/0600

Klikněte pro větší obrázek Asi čtyřletý šarpej SKLÁŘ má za sebou špatné časy. Do útulku se dostal zraněný – se spoustou krvavých řezných ran po celém těle. Je velice čistotný a zdá se, že byl zvyklý žít v bytě. Pejsek je po zlých zážitcích plachý, a tak pro něho hledáme laskavého znalce tohoto plemene.

Klikněte pro větší obrázek Šestiletý foxteriér KAREL má v tříslech nečitelné tetování. Jako správný temperamentní teriér je stále plný očekávání a chuti k akci. K lidem je velmi milý a v útulku patří vyhlášeným mazlům. Bude vám vděčný za každou psí hru, kterou pro něho vymyslíte, jen když ji budete hrát s ním.

Klikněte pro větší obrázek Nefalšované psí peklo má za sebou mladý kříženec BELGI. Do útulku přišel v kritickém zdravotním stavu, s těžce zraněnou přední nohou. Dnes už je Belgi vyléčený a mnohem veselejší. Má rád lidské pohlazení a plnou misku. Zaslouží si lepší život a my za něho moc prosíme.

Klikněte pro větší obrázek Pětiletý kříženec VLKODAV je hodný a bezproblémový pes. Má moc rád lidi a potrpí si na mazlení a vydatné procházky. Psí společnost si však pečlivě vybírá. Ovládá základní povely a je čistotný. Bude z něho dobrý kamarád a pozorný hlídač.

Klikněte pro větší obrázek Asi tříletá kříženka německého ovčáka se jmenuje SKOKANKA. Je hravá, milá a závislá na lidské společnosti. Dovede poslouchat a dobře hlídá. A mimochodem: právě jste se seznámili s vítězkou celostátní soutěže útulkových pejsků.

Klikněte pro větší obrázek Asi dvouletý kříženec KAVČÁK je klidný a přátelský pes. Moc rád se mazlí a o lidskou společnost si umí říci velmi výmluvně. Jeho velkou láskou jsou piškoty. Bude šťastný v domku se zahradou a brzo se stane miláčkem své nové rodiny.

Klikněte pro větší obrázek BEZĎÁK je asi 6 let starý kříženec. K lidem je velice přátelský a s dětmi zcela bezproblémový. S fenkami se snáší, pejsky si vybírá. Je to aktivní pes, který potřebuje váš čas na delší procházky. Nepohrdne teplým domovem nebo domečkem se zahrádkou.

Klikněte pro větší obrázek Dnešní nabídku zakončí fretka FIGI. Samička byla nalezena v Lounech. Mimo klec je velice přátelská a přítulná. Nekouše a chová se jako dáma – používání záchůdku se ovšem teprve učí. Je zvyklá na granule.

Stopáž14 minut
Rok výroby 2010
 P ST