Nabídka bude od Občanského sdružení Toulavé tlapky.

Telefon: 602 253 185, 776 083 090
Číslo účtu: 216 955 754 / 0300

Klikněte pro větší obrázek Želvovinové kočce NELKE jsou asi tři roky. Zažila si zlé časy v kravíně u Nymburka. Dnes je však kastrovaná, očkovaná a v dobré kondici. Bude chvilku trvat, než si na vás zvykne a vy poznáte, že je přítulná a klidná.

Klikněte pro větší obrázek Roční mourovatá HEIROSA žije v útulku celý dosavadní život. Je tedy zvyklá na lidi, kteří mají rádi kočky a nebojí se ani hodných dětí. Je kastrovaná, očkovaná a bude dobrou společnicí další kočičce.

Klikněte pro větší obrázek Roční MŇOURA se dostala do útulku jako malinký nalezenec. Našla zde i náhradní maminku. Je velmi mazlivá, přítulná a zvyklá na ostatní kočičky. I ona je v pořádku – tedy kastrovaná a očkovaná.

Klikněte pro větší obrázek Čtyřměsíční THARIKA měla špatný start do života. Dnes už je však zdravá a moc krásná. Nabízíme ji pouze do bytu a spolu s dalším koťátkem, na které je zvyklá. Je velmi přítulná a nebojí se ani pejsků.

Klikněte pro větší obrázek Roční kocour KLOBOUK pochází až ze Slovenska. Je velmi temperamentní, hravý a moc rád běhá o závod. Je zvyklý žít v bytě, ale spolu s další kočičí společnicí by zvládl i domek se zahradou. Je očkovaný a kastrovaný.

Klikněte pro větší obrázek Velký, pětiletý STROMOFOUS přišel o svou hodnou paničku. Bojí se cizích lidí, a tak hledá hodného, trpělivého člověka, který si postupně získá jeho důvěru. Kocourek je zvyklý v bytě, je očkovaný a kastrovaný.

Klikněte pro větší obrázek Tříletý kocourek ZÁBLESK je také z rodu plachých zvířat, která zkušenost naučila velké opatrnosti. Není zvyklý na cizí lidi, a tak bude chvilku trvat, než vám uvěří. Žije pouze v bytě, je kastrovaný a očkovaný.

Klikněte pro větší obrázek Krásná perská kočka KIRIAN byla zachráněna z množírny zvířat. Je jí asi pět let a patří k přítulným, vděčným a bezproblémovým zvířatům. Zaslouží si klidný domov u laskavých lidí. Je kastrovaná a očkovaná.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2009
 P ST