Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Marta Kubišová

Obsah dílu

Přehrát vše

Klikněte pro větší obrázek O adopcích vysloužilých dostihových chrtů z irských závodišť informujeme diváky od počátku těchto záchranných akcí před třemi lety. Dnes se zabývá dovozem vysloužilých dostihových chrtů z Irska občanské sdružení GACR Klikněte pro větší obrázek (Greyhound Adoption Czech Republic). Snaží se nejen dopravit zvířata do Čech, ale stará se i o poradenský servis pro nové majitele chrtů, kteří si někdy s vystresovanými, nemocnými zvířaty nevědí rady. Letos poprvé se uskutečnil i hromadný sraz adoptovaných zvířat a jejich pánů. Více na www.adopcechrtuforum.cz.

Klikněte pro větší obrázek V kratší reportáži se vrátíme k již avizované akci Čistá Praha 4, a to z pohledu Nadace na ochranu zvířat, která je partnerem Městské části Praha 4. Akce je jednou z částí nadačního projektu Pes ve městě, který řeší i další aspekty soužití se zvířaty.

Dalším dílem bude pokračovat náš ptačí seriál.

nabídka bude z útulku Maják v Lazci u Příbrami.

Telefon: 777 705 616; 318 629 531
Číslo účtu: 888 760 247/0100

Klikněte pro větší obrázek Pro KELY, dvouletou fenku brazilské fily, hledáme velmi zkušeného chovatele. Kely je skutečně ostražitá dáma a skvěle hlídá. V útulku se jí věnovali, a tak má za sebou částečný výcvik. Nemiluje příliš společnost ostatních psů, ale k lidem je hodná.

Klikněte pro větší obrázek MAJKA je dvouletá kříženka, se kterou nejsou žádné problémy. Je šťastná po boku svého člověka a moc ráda se mazlí. Cítí se dobře ve společnosti dětí, okamžitě zapadne do party a nepokazí žádnou hru.

Klikněte pro větší obrázek Rok a půl starý kříženec pudla MIKEŠ je osobnost a velký elegán. Tento chytrý a učenlivý pejsek vás zahrne přátelstvím a oddaností. Na oplátku však očekává vaši pozornost a čas. Mikeš je přeborník v mazlení a psích hrách všeho druhu.

Klikněte pro větší obrázek Dva nerozluční kamarádi, kříženci DRÁČEK a MIŠKA, mají dojemný osud. Po smrti paničky je vyhodili z domova. Šestiletý Míša je skoro slepý a dvouletý Dráček ho opatruje a vodí. Neopustil ho ani ve chvíli, kdy Míša přimrznul k ledu na rybníku. Potřebují dobrý společný domov a my za oba moc prosíme.

Klikněte pro větší obrázek NELA je šestiletá fenka charles španěla. Do útulku se dostala vyhublá, zanedbaná a nemocná, se záněty v uších a očích. Dnes už je skoro v pořádku a čeká na člověka, kterému by mohla věřit. Je velmi hodná a vděčná.

Klikněte pro větší obrázek Sedmiletý kříženec BOBÍK se stal po smrti paničky nechtěným dědictvím. Nepomohly mu ani všechny dobré vlastnosti, které má. Je přátelský, milý, poslušný a velice čistotný pejsek. Doufáme, že dostane šanci právě od vás. Bude dobrým společníkem starším lidem.

Klikněte pro větší obrázek Mazlivý a nekonfliktní je i šestiletý kříženec KUBA. Bude šťastný po vašem boku třeba v domku se zahradou. Vše spolehlivě ohlídá a navíc vám bude oddaným a velmi věrným kamarádem.

Klikněte pro větší obrázek Dvouletý voříšek BARYK je po minulých zážitcích zpočátku trochu nedůvěřivý. Velmi brzo se však skamarádí a vy poznáte, že jde o milého, veselého pejska. Potřebuje jen spolehlivou rodinu, která se mu bude láskyplně věnovat.

Stopáž14 minut
Rok výroby 2009
 P ST 4:3