Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Marta Kubišová

Obsah dílu

Přehrát vše
Už před lety byl mezi lidmi velmi známý fotografický plakát laxního baseta, roztahujícího se na délku jednoho fochu v zaplněné knihovně. Vypadal klidně, jako by tam patřil. Každého zajímalo, jak že to asi autor nafotil. Právě tohoto fotografa dnes už známých psích portrétů i momentek chceme divákům představit. Jmenuje se Antonín Malý a jeho psi jsou komičtí, dojemní a beze zbytku jde o osobnosti. Naše reportáž bude o tom, jak těžko či snadno se psi fotí, a zda je láska k nim předpoklad výtvarného úspěchu.
Kratší příspěvek se věnuje aktuální pomoci volně žijícím kočkám. Dost špatně snášejí zimu a život jim můžeme usnadnit polystyrénovými boudičkami na jejich obvyklých stanovištích. Více na telefonním čísle Pražského spolku ochránců zvířat: 602 106 178, adresa: Pujmanové 1219, Praha 4.

Klikněte pro větší obrázekV dalším dílu našeho koňského seriálu se dozvíte, podle čeho si vybírat koně.

Nabídka psů a koček z útulku LOZ Dášenka, Lučany
Tel. č.: 483 300 208, 606 472 619, 602 568 989
Č. účtu: 22 64 46-451/0100

Klikněte pro větší obrázek Desetileté fence shi-tzu TERINCE umřela panička. Jak známo, pejskové se jako dědictví jen málokdy hodí do krámu. Terinka však přes svůj věk ani v útulku neztratila vitalitu a radost ze života. Je totiž neúnavná aportérka.
Klikněte pro větší obrázek Dobrý výcvik od sportovně založeného nového páníčka. Přesně to potřebuje jako sůl roční kříženec německého ovčáka a malamuta WOOFY. Temperamentní pejsek je zvyklý žít venku, což ovšem předpokládá kvalitní kotec a zateplenou boudu.
Klikněte pro větší obrázek Velké kamarádky jsou dvě hodné, tříleté fenky MEGY a MOLLY. Majitel je prostě uvázal u útulku a ponechal osudu. Německá ovčanda a kříženka jezevčíka jsou na sobě citově závislé a měly by žít v jedné rodině. Vytvoří pro vás spolehlivou hlídací četu.
Klikněte pro větší obrázek Asi desetiletá JULINKA je fenka pekingského palácového psíka. Slepou a zuboženou jí našla policie v Jilemnici. Julince však chutná jíst a my hledáme hodného staršího člověka, který by jí poskytl domov a lásku. Moc za ni prosíme.
Klikněte pro větší obrázek Pokud hledáte klidné a společenské zvíře, je tady pro vás. Asi osmiletý kříženec jezevčíka JERRY je vyrovnaný, čistotný a navíc velký turista. Miluje procházky a společnost dalších zvířat. V útulku čeká už dva roky.
Klikněte pro větší obrázek Moc milá, přítulná, ale divoká. To je dvouletá fenka německého ovčáka BELINKA. Nový majitel s ní bude muset natrénovat alespoň základní poslušnost, půjde to však snadno. Belinka je totiž za piškotek schopná se přetrhnout.
Klikněte pro větší obrázek Dvouletý kříženec labradora se jmenuje CHARLIE. Je poslušný, mazlivý a velmi čistotný. U původního majitele pravděpodobně podhrabal plot a utekl. Přesně s tím musí počítat jeho nový pán a zpočátku pejska trochu ohlídat, než si zvykne.
Klikněte pro větší obrázek Spolu s pejsky čeká v útulku na nový domov asi dvacet očkovaných a kastrovaných koček. Nechybí vám v životě Mikeš, Gábinka nebo Maxík? Stačí si jen vybrat, jsou tady pro vás.
Stopáž14 minut
Rok výroby 2008
 P ST 4:3