Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Marta Kubišová

Obsah dílu

Přehrát vše
Klikněte pro větší obrázek Realita jen potvrzuje velmi časté zprávy z tisku: Přes všechny existující zákazy a chystané vyhlášky vás téměř kdykoli a kdekoli může napadnout volně pobíhající pes bez náhubku a způsobit vám zranění. Žena, se kterou v této reportáži budeme mluvit, totéž zažila při běhu v pražském parku. Budeme se proto zajímat o informace, jak se v takovém případě zachovat a jak celou věc dál řešit.
Klikněte pro větší obrázek V následující reportáži chceme upozornit na kampaň Čistá Praha 4. Tato velká městská část souborem atraktivních akcí usiluje zapojit do své snahy o očistu ulic a parků širokou veřejnost. Do té patří také pejskaři, kteří zdaleka nemohou mít čisté svědomí.
Miniseriál o kočičích plemenech pokračuje dílem o perských kočkách.
Nabídka psů z útulku Valcha, Plzeň
Tel.: 724 317 314, 377 828 350
Č. účtu: 705705/0300
Klikněte pro větší obrázek Tříletou kříženku stafordšírského teriéra ASTU přivezla do zdejšího útulku policie úplně vyděšenou a zanedbanou. Dodnes je plachá, nejistá a vpřed se pohybuje často plížením. Hledáme pro ni zkušeného znalce tohoto plemene, který jí vrátí důvěru v lidi a šanci na kvalitní život.
Klikněte pro větší obrázek Kastrovaný kříženec jezevčíka TAŤULDA je asi pětiletý pejsek, který má za sebou kus těžkého života. I když se v útulku psychicky vylepšil, dodnes před cizími lidmi zalézá do boudičky. Nehodí se do rodiny s dětmi. Potřebuje velkou dávku lidské lásky a trpělivosti.
Klikněte pro větší obrázek Desetiletý kříženec pudla PAJDA přišel do útulku jako zarostlý, plstnatý pobuda, ale ruka psí kadeřnice z něho udělala krasavce. Jde o hodného, bezproblémového pejska, který dobře vyjde se zvířaty i lidmi. Ve svém věku si zaslouží klidné stáří, pohodu a pohlazení.
Klikněte pro větší obrázek Přátelské a milé fence německého ovčáka LÍZE je asi šest let a má za sebou život toulavého psa. Snad proto si moc potrpí na plnou mističku. Líza rozhodně nepatří k rozeným hlídačům, ale získáte v ní moc dobrou kamarádku a společnici.
Klikněte pro větší obrázek Desetiletý kříženec staforda a boxera HOKY je stále vitální, dobře pohyblivý a k lidem velmi přátelský. Velice touží po lidské společnosti a pohlazení. S ostatními psy se ovšem moc nemusí, na milost bere jen fenky menších plemen.
Klikněte pro větší obrázek Asi tříletý kříženec SONY byl nalezen na okraji města a rostl doslova jako dříví v lese. Až v útulku poznal, co je obojek, vodítko a přišel také na chuť lidské společnosti. Občas dostane nápad přelézt plot a vydat se na výlet, potřebuje proto dobře oplocený domek a spoustu lásky.
Klikněte pro větší obrázek Kříženec KAREL je dobrosrdečný a komunikativní šestiletý pejsek. Naléhavě hledá dobrý, spolehlivý domov, pozornost svého člověka a vycházky plné her. Budoucí majitel by měl vědět, že Karel nesnáší kočky a vždy se je snaží prohnat.
Klikněte pro větší obrázek Asi osmiletý rotvajler DUMKA je velice přátelský k lidem, na psy však útočí. Může za to zřejmě jeho handicap – Dumka je totiž slepý. Je však sebevědomý, neohrožený a dobře se orientuje v novém prostředí. Moc za něho prosíme.
Stopáž14 minut
Rok výroby 2008
 P ST 4:3