52 minut
Barvy života

2. březen 2012

Obsah dílu

Hana Zagorová — Umělecké předměty z letáků a novin — Multifunkční katetrizační pracoviště — Lenka Havlíčková o asertivitě — Krokodýlí zoo v Protivíně — Kateřina Šaldová z Amnesty International — Portrét orlojníka Petra Skály

Části dílu

01:11
Hana Zagorová
  09:45
  Umělecké předměty z letáků a novin
   V naší reportáži vás přesvědčíme, že i z takových věcí, jako jsou letáky a noviny, můžou vzniknout umělecké předměty. Podíváme se, jak se plete z papíru a jaké krásné ošatky a kabelky si můžete vyrobit.
   15:42
   Multifunkční katetrizační pracoviště
    V další reportáží se vydáme do Nemocnice Na Homolce, za panem primářem docentem Petrem Neužilem na multifunkční katetrizační pracoviště.
    23:14
    Lenka Havlíčková o asertivitě
     dá se vám, že se v kontaktu a v rozhovoru s lidmi neumíte prosadit? A nepodaří se vám říct, co jste původně chtěli? V tom vám může poradit další host, kterým je psycholožka Lenka Havlíčková. Budeme se bavit o slově, které se objevilo po roce 1989 – asertivita.
     30:44
     Krokodýlí zoo v Protivíně
      36:50
      Kateřina Šaldová z Amnesty International
       Naším dalším hostem bude Kateřina Šaldová, je tiskovou mluvčí organizace Amnesty International, kterou vám společně představíme.
       42:03
       Portrét orlojníka Petra Skály
        Zajdeme na Staroměstskou radnici v Praze, kde si poslechneme tikot Pražského orloje. O jeho bezvadný chod se stará orlojník Petr Skála. O něm bude dnešní Portrét.
        Přehrát celé video
        Stopáž53 minut
        Další díl
        9. březen 2012

        Napište nám