Spoluúčinkují: M. Lasica, I. Pazderková, Csongor Kassai, Z. Korčián, tanečníci Šumichrásti z muzikálu P. Hapky a M. Horáčka Kudykam, Barin a Fretti a další (2010). Režie R. Chudoba

Obsah dílu

Přehrát vše

Zábavný pořad Manéž Bolka Polívky slaví malé půlkulaté výročí, neb dospěl už do svého 45. pokračování. A jak jinak slavit než laskavým humorem, zpěvem a tancem. Bolek Polívka tentokrát pozval Milana Lasicu, aby si spolu s nadhledem a humorem jejich vlastním zafilozofovali, ale i zazpívali na jedno věčné téma. Na klavír oba doprovodila slovenská skladatelka Ľubica Čekovská. A protože písní není nikdy dost, zazpívá Bolek Polívka ještě jednou. V písni Šedesát ho na klavír doprovodí její autor David Rotter, ale také Šárka, Terezie a Klára Rotterovy a František Poláček.

Originálním a divácky vděčným hostem je Iva Pazderková se svou parodií na soutěže krásy. Csongor Kassai, se kterým se Bolek Polívka mimo jiné setkal i ve filmu Musíme si pomáhat, zazpívá písně z „lyrikálu“ Petra Hapky a Michala Horáčka Kudykam. Doprovodem mu budou tanečníci Jan Bursa, Michal Kavalčík a Petr Šudoma jako ptáci Šumichrásti. A navíc s opravdu kuriózní přednáškou na téma ideální ženy do Manéže přijde Zdeněk Korčián. Své si v Manéži samozřejmě užijí i Jiří Pfeifer jako Fretti a Jaromír Tichý v úloze Barina.

Stopáž72 minut
Rok výroby 2010
 ST
ŽánrZábava