Kousek nebe

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 4  
Sdílet
| Poslat odkaz

Emotivní chvíle, milá setkání a radost ze splnění tajného přání. Poznejte příběhy pohnutých osudů hrdinů všedního dne, kterým, prostřednictvím jejich nejbližších, splníme sen. Provází Pavel Kříž. Režie R. Petrenko

Obsah pořadu
  • První příběh
    Dnes osmiletá dvojčata Terezka s Nikolkou se narodila v sedmém měsíci těhotenství. První týdny života strávila v nemocnici na přístrojích. A až teprve doma rodiče zjistili, že Terezka na některé podněty bohužel vůbec nereaguje. Specializované vyšetření potvrdilo jejich obavu, že Terezka je zcela nevidomá. Pro rodiče to byla velká rána a dodnes se těžko vyrovnávají s faktem, že je jejich dcera nikdy neuvidí. Ale holčičky, ačkoli jsou rozdílné osobnosti, fungují jako dokonalé parťačky a skvěle se doplňují.
  • Druhý příběh
    Pavlova dobrota a smysl pro odpovědnost se naplno projevily před devíti lety, kdy jeho manželce Janě diagnostikovali nádor na mozku. Od této chvíle spadly všechny strachy, starosti a povinnosti na Pavlova bedra. Pečlivě a s láskou se stará nejen o svoji ženu, jež je na jeho pomoc často odkázaná, ale také o dvě dcerky, které tenkrát byly malinké. Zároveň je to právě Pavel, kdo rodinu živí. Jeho příbuzní o něm mluví jako o světci. Jak dokáže zvládat tuto nepředstavitelnou situaci, kterou by nejspíš kde kdo vzdal?

Stopáž: 58 minut – Rok výroby: 2015 – P  ST  AD  HD
Žánr: Zábava
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Kdo je…
Pavel Kříž
Pavel Kříž

herec

* 18. 4. 1961