Fotbal

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Pavel Nikl 21. 3. 2014 13:44 Reagovat 1 0

  Svěcený

  Vážený pane Svěcený, právě jsem shlédl Vaše vystoupení v rámci předávání ceny Fotbalista roku 2013 a stejně tak jako k mnohým Vašim předchozím představením, které jsem bohužel měl "tu čest" vidět si nemohu odpustit komentář. Jsem profesionální hudebník který mezinárodního úspěchu již dosáhnul, takže vím jaké jsou skutečné hodnoty vážné hudby a kde začíná kamufláž, která se za ony hodnoty pouze vydává. Vaše "umění" jakožto "houslisty" a "skladatele" je KATASTROFÁLNÍ a zvládnul by jej i průměrný žák konzervatoře! Rozložené akordy, arpeggia a bláboly, kterými zahrnujete tento národ "ve snaze" mu přiblížit vážnou hudbu jsou vrcholem trapnosti!Styďte se!pokud to ovšem umíte... S pozdravem a neúctou Pavel Nikl

 • Alena 14. 3. 2014 07:53 Reagovat 0 2

  statečná žena

  Problém s výstřihem moderátorky měly hlavně ženy, takže za tím může být jedině závist. Tereza Kostková si šaty určitě nevybrala ani text si sama nepsala. Má můj obdiv, že to vše zvládla na jedničku. Myslím, že co se týče Pavla Lišky, méně je někdy více. Pořad byl vydařený, slavnostní, ale přitom nebyl nudný. Děkuji.

 • Jirka 4. 3. 2014 19:30 Reagovat 1 5

  Šaty/Horvy

  Chtěl bych pochválit, krásné šaty paní Kostkové a taky vtipného Horváta. (někteří by tu měli přestat závidět, a další si uvědomit, že vymyslet opravdu vtipný scénář na 90 min není žádná sranda, a myslím si že pár forků se jím tam povedlo :)

 • Anna 4. 3. 2014 16:19 Reagovat 1 7

  To snad nebylo třeba

  Kontrast mezi příjemnými a neformálními projevy oceněných a kurvózním oblekem s hloupoučkým žvatláním moderátorky byl opravdu obrovský. Škoda, atmosféra večera se tím dost pokazila.

  Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

 • Nela 4. 3. 2014 15:10 Reagovat 3 6

  Strach

  Mám terezu Kostkovou ráda a myslím, že je to chytrá žena...nejdříve mě mrzelo, že je "Fotbalista" v čase, kdy jsem sledavala ještě jiný program, ale kdykoli jsem přenula, nevydržela jsem dlouho ze strachu, že vše paní Kostkové vypadne...nevím, jak se v těchto šatech cítila, ale byly naprosto nevhodné...

 • Jitka 4. 3. 2014 09:05 Reagovat 5 7

  Šaty

  Přidávám se k tomu , že paní Kostková je nádherná žena ,, ale když jsem včera viděla jaké má nevhodné šaty ,, byla jsem velmi překvapená ,, měla jsem pocit ,, že každou chvíli ji nadra vypadnou ,,, za stolkem pusobila ,, jako by ani žádné šaty nemela ,, a chystá se na jinou akci ,, než je moderování ,,

 • JL 3. 3. 2014 22:25 Reagovat 5 9

  Moderátoři

  To , co tam předvedli ti dva , byla ubohost . Zkazili dojem z celého slavnostního večera . Jejich žold by měli odevzdat na konto oněch dětských Domovů , malým fotbalistům !

 • maruška 3. 3. 2014 21:35 Reagovat 3 8

  paní Kostková

  šaty jedna hrůza, to opravdu nemá tato dáma soudnost když jí nemají ti, co jí do tohoto kostýmu oblekli, někdy je méně více milá paní Kostková.maruška

 • Hanka 3. 3. 2014 21:24 Reagovat 7 7

  Řekněte to někdo České televizi!

  Paní Tereza je krásná žena, a nemá důvod, aby ji Česká televize oblékala jako lehkou děvu, její ňadra jsou až v našem obýváku a to mi fakt vadí.

 • Pepa 3. 3. 2014 21:09 Reagovat 7 6

  Reknete ji to nekdo!

  Pani Kostkova je trapna. Nekdo by ji to mel rict, protoze to evidentne sama nevi a neuvedomuje si to. Cert vem, ze moderuje skoro uplne vsechno. At uz se predava jakakoliv cena, soutezi se v tanci, nebo serialy mezi sebou, je proste tam. Prekostkovano je uz nekolik let. Ale to co predvadi dnes, to se vazne neda. A tak dobra herecka opravdu neni. :) Liska taky nic moc, ale jestli nekdo cely vecer kazi, je to pani odmoderuju vam vsechno.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi