Soutěž o termohrnek

Pojďte si spolu s námi zasoutěžit o praktický termohrnek, který by se vám mohl hodit třeba při výletu do filmového městečka Protějov.

Soutěž byla ukončena.

Výherci

15. kolo

Poslední otázka zněla, o kterém jménu se bavila Lída s Martinem v autě cestou z porodnice. Správná odpověď byla Honza a termohrnek získává Anežka Nešporová z Turnova. Gratulujeme!

14. kolo

Ptali jsme se, co nosil v kalhotách jako „pomůcku“ k výztuze kýlního pásu pacient doktora Martina. Správná odpověď byla kulečníkovou kouli. Termohrnek získává Vendula Janatková z Markvartic. Gratulujeme!

13. kolo

Ptali jsme se, jaká nehoda se přihodila kuchaři v hotelové kuchyni. Správně bylo, že si uřízl článek prstu. Termohrnek získává Marie Hořejší z Řepče. Gratulujeme!

12. kolo

Ptali jsem se, kterou píseň si v autě zpíval Antonín Brázda s novou kuchařkou Květou. Správná odpověď byla Čau lásko. Termohrnek získává Helena Uhříková ze Vsetína. Gratulujeme!

11. kolo

Ptali jsem se, kam zavírali rodiče malého Martina, když zlobil. Správná odpověď byla do komory a termohrnek putuje k Janě Šoltysové do Zámostí. Gratulujeme!

10. kolo

V desátém kole jsme se ptali, proč nechtěla Marie Loukotová s policistou Topinkou řešit dopravní nehodu. Správná odpověď zněla, že Marie neměla zaplacené povinné ručení. Termohrnek tentokrát získává Pavel Vejvoda z Krušovic. Gratulujeme!

9. kolo

Minule jsem se ptali, které nelegální činnosti se věnuje bratr policisty Tomáše Topinky. Správná odpověď byla padělání obrazů (je plagiátor, falzifikátor a pod.). Termohrnek získává Martina Hůlková z Police nad Metují. Gratulujeme!

8. kolo

Minule jsem se ptali, v kolikátém měsíci těhotenství je Lída Klasnová. Správná odpověď byla v šestém. Termohrnek získává Daniela Ostatková z Chvalčova. Gratulujeme!

7. kolo

Minule jsem se ptali, jak se jmenuje nová nápadnice Antonína Brázdy. Správná odpověď byla Anka. Termohrnek získává Iveta Vítová ze
Šonova. Gratulujeme!

6. kolo

Minule jsem se ptali, kdo pomohl Marii otevřít dveře do květinářství. Správná odpověď byla policista Tomáš Topinka. Termohrnek získává Karla Šírová z Dřevčic. Gratulujeme!

5. kolo

V minulém kole jsem se ptali, které bakterie se bojí paní Bety tak moc, že nechce být hospitalizována v nemocnici. Správná odpověď zněla zlatého stafylokoka. Termohrnek získává Eva Petrželková z Plzně. Gratulujeme!

4. kolo

V minulém kole jsme se ptali, které vozidlo si pořídila Irena. Správná odpověď byla skútr/moped/motorku apod. Termohrnek tentokrát získává Martina Hrušková z Ostravy. Gratulujeme!

3. kolo

Minule jsme se ptali, jak se jmenuje fenka majitelky hotelu Karin Vajdušové. Správná odpověď zněla Lízinka. Termohrnek získává Šárka Mojzíková z Přerova. Gratulujeme!

2. kolo

Minule jsme se ptali, kterou vášní si paní Retková ničí své zdraví a nervy doktora Martina. Správná odpověď byla cigarety/kouření. Termohrnek získává Marian Rohoška z Prahy 4. Gratulujeme!

1. kolo

V minulém kole jsme se ptali, co bylo obsahem pašerácké zásilky v posledním dílu 1. řady. Správná odpověď byla líh. Termohrnek získává Jaroslava Strončeková z Brna. Gratulujeme!