Pečený sněhulák

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 3  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad, který má koule. Zábavné skečové pásmo. Sledujte jen na vlastní nebezpečí. Hrají: J. Kohák, R. Štabrňák, K. Janečková, J. Kaluža, A. Čuba, Z. Truplová, R. Mrázik, V. Polák, V. Skórka a další. Kamera J. Šťastný. Režie J. Kohák

V dalším pokračování skečové show vám představíme unikátní objev českých programátorů, který vám umožní komunikovat prostřednictvím zcela nové sociální sítě s mrtvými lidmi. Ukážeme vám, že harmonii mysli musí trénovat i mistr taiči, kterého by jen tak něco nemělo rozhodit. Zamyslíme se společně s našimi romskými spoluobčany, z čeho může být vyrobena taková bomba, když ji chcete výhodně zpeněžit ve sběrných surovinách. Uvidíte, že ani superhrdinové dnes nemají na růžích ustláno a musí řešit nápaditě své existenční problémy. Stejně jako herecký soubor nejmenovaného divadla i vás jistě překvapí zbrusu nová pecka, kterou pro letošní sezónu ve zcela novém netradičním překladu vybral umělecký šéf. V písničce na přání nás čeká balada o nebožtíkovi. Dále zjistíte, že i ptáci, přestože jejich mozek je jen o něco méně vyvinutý, než ten náš, kupodivu mají velmi podobné problémy jako my – lidé. Nahlédneme rovněž, jak zodpovědná a namáhavá je taková práce odborníků v grantové komisi, kteří musí rozdělit finance jen několika málo vyvoleným regionálním literárním autorům. A na závěr pro vás máme nejlepší cikánský vtip v osobitém podání. Nenechte si ujít vaši pravidelnou dávku netradičního humoru v pořadu, jehož sledování lze doporučit jen na vlastní nebezpečí.

Přehrát video

Diskuse diváků
 • juraj popl 22. 12. 2017 21:22

  zeman shnilej, ale pořad trapnej

  mohu se zeptat, zda byl tento pořad prošetřen hlavně po finanční stránce? jde o nakoupený pořad? …

 • Filip Nymburský 28. 9. 2017 23:23

  Skvělé

  nechápu proč skončili, ví někdo? Chápu, že to není humor pro každýho, ale diváky ji najde.…

 • Ladislav 12. 12. 2016 18:16

  hudba

  Prosím, co je to za skladbu na konci scénky v letedle. Ví někdo?

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2014 – P  ST  HD
Žánr: Seriál | Zábava
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady