Pečený sněhulák

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 2  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad, který má koule. Zábavné skečové pásmo. Sledujte jen na vlastní nebezpečí. Hrají: J. Kohák, R. Štabrňák, K. Janečková, J. Kaluža, A. Čuba, Z. Truplová, R. Mrázik, V. Polák, V. Skórka a další. Kamera J. Šťastný. Režie J. Kohák

V dalším pokračování skečové show se dovíte, že v tělech obyvatel Ostravy byla nedávno indikována zcela nová genetická mutace. Přitom blahodárné účinky tzv. „ostragenu“ možná výrazně prodlouží lidský život nejen populaci znečištěného města. Uvidíte, jak rychle jde dnes už od uskutečnění objednávky třeba takové lednice přes internet dodat zboží i ze vzdálené Číny. Navštívíme také jednu nevšední ordinaci ženského lékaře se svéráznými vyšetřovacími metodami, které mohou leckteré pacientky zaskočit. S písničkou na přání zavítáme do jednoho z typických egyptských přímořských letovisek, abychom opěvovali některá z překvapení, které na turisty v těchto končinách čekají. V záznamu na pokračování přiblížíme průběh letošního Mistrovství ČR v potápění do fazolí, kde jsme se dočkali opravdu nečekaných výsledků. Poodhalíme rovněž tajemství pracovní náplně některých ministrů. Vyslechnete si též nejlepší maďarský vtip a na závěr vám prozradíme, jestli může být takové postávání s vidlemi před domem důvodem k obavám ze strany strážců veřejného pořádku. Nenechte si ujít vaši pravidelnou dávku netradičního humoru v pořadu, jehož sledování lze doporučit jen na vlastní nebezpečí.

Přehrát video

Diskuse diváků
 • juraj popl 22. 12. 2017 21:22

  zeman shnilej, ale pořad trapnej

  mohu se zeptat, zda byl tento pořad prošetřen hlavně po finanční stránce? jde o nakoupený pořad? …

 • Filip Nymburský 28. 9. 2017 23:23

  Skvělé

  nechápu proč skončili, ví někdo? Chápu, že to není humor pro každýho, ale diváky ji najde.…

 • Ladislav 12. 12. 2016 18:16

  hudba

  Prosím, co je to za skladbu na konci scénky v letedle. Ví někdo?

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2014 – P  ST  HD
Žánr: Seriál | Zábava
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady