Pečený sněhulák

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 1  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad, který má koule. Zábavné skečové pásmo. Sledujte jen na vlastní nebezpečí. Hrají: J. Kohák, R. Štabrňák, K. Janečková, J. Kaluža, A. Čuba, Z. Truplová, R. Mrázik, V. Polák, V. Skórka a další. Kamera J. Šťastný. Režie J. Kohák

V dalším pokračování nové skečové show se dovíte, jaké důsledky bude mít propad naší posvátné hory Říp. Představíme vám nejstatečnějšího ekologického aktivistu u nás, který se každodenně vrhá s vlastním nasazením do záchrany našeho životního prostředí. MUDr. Koláček bude řešit další medicinský případ pacienta, který trpí nočními můrami, jež se mu zdají být hodně reálné. Zamyslíme se nad tím, jestli vůbec mohou zaměstnanci pracovních úřadů nabízet nějakou smysluplnou práci, když ji sami nemají. Ukážeme vám příklady pozitivních dopadů plastických operací na sebevědomí pacientů. Ministr životního prostředí se v diskuzní relaci Kápni božskou vyjádří k závažnému obvinění z manželské nevěry a styku s prostitutkou. Podíváme se, jestli může v ovocném baru docházet k mravnímu pohoršování mládeže. A vzpomeneme na zástupy odvážných, kteří na sobě za drobnou úplatu nechali otestovat léky i s riziky nežádoucích vedlejších účinků. Nenechte si ujít vaši pravidelnou dávku svébytného humoru v pořadu, jehož sledování lze doporučit jen na vlastní nebezpečí.

Přehrát video

Diskuse diváků
 • juraj popl 22. 12. 2017 21:22

  zeman shnilej, ale pořad trapnej

  mohu se zeptat, zda byl tento pořad prošetřen hlavně po finanční stránce? jde o nakoupený pořad? …

 • Filip Nymburský 28. 9. 2017 23:23

  Skvělé

  nechápu proč skončili, ví někdo? Chápu, že to není humor pro každýho, ale diváky ji najde.…

 • Ladislav 12. 12. 2016 18:16

  hudba

  Prosím, co je to za skladbu na konci scénky v letedle. Ví někdo?

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2014 – P  ST  HD
Žánr: Seriál | Zábava
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady