Magazín, který mapuje internetový rozměr zpravodajských témat. Prozradí, co nejvíc zaujalo české uživatele internetu, o kterých kauzách nejčastěji diskutovali, ale třeba také to, jaká videa a fotky si získaly největší pozornost

Obsah dílu

Přehrát vše
Téma

Biometrie a ochrana osobních údajů zaměstnanců

Biometrické údaje v podobě třeba otisku prstů v poslední době vyžadují i někteří majitelé firem od svých zaměstnanců v rámci docházkových systémů. Jak tato data musí chránit a které další citlivé údaje by měla firma zabezpečit před únikem na internet, vysvětlí právnička Eva Janečková a informatik Roman Kümmel.


77. brigáda


Týden v obrazech

Nejzajímavější obrazové postřehy, které se v minulém týdnu šířily na internetu. Tentokrát se zaměříme na bojové praktiky.


Fotoklik

Stanley Kubrick


Blog

Zita Autism Story

Malá Zita trpí autismem a její maminka se rozhodla, že o jejich společném soužití, trablech i drobných radostech si povede blog. Co všechno se v něm dozvíte, prozradí sama autorka Julie Bienertová Vašků.


Sportstarter.cz


Infografika

Ideální délka příspěvků na sociálních sítích


Téma

iBeacon

Když projdete kolem obchodu, přijde vám zpráva třeba s přivítáním a informacemi o aktuálních slevách. Na tomto principu funguje technologie iBeacon. Facebook ji plánuje využít ve své nové aplikaci Place Tips. Jaké jsou výhody této technologie a na co si dát naopak pozor, poukáže informatik a odborník na etiku informačních společností Michal Černý.


Klik týdne

KdeJeStarosta.cz


Stopáž26 minut
Rok výroby 2015
 ST
ŽánrMagazín