Chraňte své zdraví


Laser

V nadcházejícím teplém období roku odhalujeme více kůže než kdy jindy. Pokud vás trápí pigmentové skvrny nebo jiné povrchové nedokonalosti, existuje řešení, jak se jich zbavit.

Kolečkové brusle

Ke zdravému životnímu stylu patří bezpochyby pohyb. Jednou z možností, jak začít sportovat, je pořídit si kolečkové brusle a naučit se na nich jezdit.

Spánek

Mnoho lidí dlouhodobě trpí jeho nedostatkem, což může mít vážné zdravotní následky. Podíváme se na to, co všechno dobrý spánek podpoří.

Čaga sibiřská

Rezavec šikmý neboli čaga je parazitní houba, která není zrovna krásná na pohled, jedná se však o vzácnou houbu s léčivými účinky. Na Sibiři, kde je její výskyt častý, je považována za houbu nesmrtelnosti.

Protistresové čaje

Stres je běžnou a nepříjemnou součástí života mnoha jedinců. Bojovat proti němu však neznamená, že je třeba hned myslet na medikaci. Poradíme, jak nad ním zvítězit přirozenou cestou.

Přejít na obsah dílu


Luštěniny

Podle archeologických nálezů je zřejmé, že luštěniny jsou odvěkou potravinou člověka. Dodnes se konzumují na celém světě. Pravdou ovšem je, že mnozí mají s jejich trávením problémy. Poradíme, jak těžkostem předejít i jak luštěniny pěstovat.

Oleje v kosmetice

Oleje mají v domácí kosmetické péči široké využití. Používají se doslova od hlavy až k patě a ty správně vybrané jsou čistě přírodní produkty.

Byliny pro dobré zažívání

Blíží se doba, kdy naše zažívání může dostat zabrat. Pokud se při hledání úlevy nechceme hned obracet na lékárnu, pomohou nám některé bylinky.

Čističky vzduchu

Podzimní počasí nahrává nemocem. Často si myslíme, že hrozba přenosu virů a bakterií je hlavně venku, nebezpečí na nás ale může číhat i doma.

Betaglukany

Na podzim se nachlazení, bolest v krku či rýma vyhne málokomu. Poradíme vám, které bylinky jsou v boji při onemocnění dýchacích cest nejúčinnější.