Soutěž

Otázky z 26. září

Jaká vlhkost dřeva je vhodná pro topení?

  • A) do 20 %
  • B) do 40 %

Odpověď posílejte formou SMS ve tvaru POLO mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Tři diváci, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, získají od společnosti Isolit Bravo slevu na motúčko včetně příslušenství. Jeden divák ve výši 50 %, další ve výši 33 % a třetí ve výši 25 %. Pokud znáte správnou odpověď, tak nám ji pošlete nejpozději do soboty 2. října, do ukončení vysílání našeho pořadu a jména výherců se dozvíte během našeho dalšího nedělního vysílání a také na internetové stránce pořadu.

Která z těchto sýkor je menší?

  • A) sýkora koňadra
  • B) sýkora modřinka

Pokud znáte správnou odpověď, tak na nic nečekejte a pošlete nám ji pomocí SMSky ve tvaru PATE mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Nejpozději to musíte stihnout do soboty 2. října do konce našeho pořadu. Dva z vás vyhrají vrtačku Stanley Fatmax z řady V20 litium ion včetně sady vrtáků a dvou baterií Stanley, které lze použít i do dalšího nářadí. Jména výherců se pak dozvíte během příštího nedělního vysílání a také na naší internetové stránce.

» Pravidla soutěže

Výherce minulé soutěže

Minule nás zajímalo, zda musí mít bezpečnostní dveře certifikát bezpečnostní třídy podle evropské normy. Správná odpověď byla A) ano. Bezpečnostní kování, kliku a madlo od firmy Adlo získává Šárka Novotná – Krupka.

Dále nás zajímalo, co je to bujón. Správná odpověď byla B) silný vývar. Balíček s výrobky značky Podravka získávají Pavla Stolín Hofmanová – Jaroměř, Dagmar Sládková – Frýdlant nad Ostravicí, Ivana Zemancová – Chomutov, Vratislav Hoch – Svitavy a Marcela Tomiová – Ostrava.

Gratulujeme!