Soutěž

Otázky z 19. května

Název tepování vychází z německého die Teppich – koberec.

  • A) ne
  • B) ano

Odpověď pošlete pomocí SMS ve tvaru POLO mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Tři diváci, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, mají možnost získat od společnosti Kärcher jednu ze tří výher. První okenní vysavač v hodnotě 2690 Kč, druhý čističku vzduchu v hodnotě 3990 Kč a třetí podlahovou myčku v hodnotě 3990 Kč. Na odpovědi čekáme nejpozději do soboty 25. května do ukončení vysílání našeho pořadu a jména výherců se pak dozvíte příští neděli a také na internetové stránce.

Patří mravenci mezi řád blanokřídlých?

  • A) ne
  • B) ano

Svoji odpověď posílejte pomocí SMS zprávy ve tvaru PATE mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. První výherce získá od firmy Biom s. r. o. balíček Sedlákovy řady v hodnotě 1500 Kč, druhý přípravky proti slimákům, mravencům a plevelům v hodnotě 1200 Kč a třetí kapalná hnojiva Plantík v hodnotě 1000 Kč. Na vaše odpovědi čekáme do soboty 25. května, do konce vysílání našeho pořadu a jména výherců se pak dozvíte na naší internetové stránce a také při příštím nedělním vysílání Polopatě.

Výherce minulé soutěže

Minule nás zajímalo, do jakých kontejnerů třídíme plasty. Správná odpověď byla A) do žlutých. Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč od společnosti TBA Plastové obaly získávají Lubomír Hájek – Bohuslavice, Renáta Karlíková – Praha a Jana Dřízhalová – Praha.

Dále nás zajímalo, co je to mykorhiza. Správná odpověď byla A) termín označující symbiózu hub a rostlin. Sadu hnojiva Rosteto s čedičovou moučkou v hodnotě 1000 Kč získávají Hana Bezděková – Šumperk, Stanislava Pavlíčková – Praha, Danuše Vališová – Kamenné Žehrovice, Daniel Grebeň – Boršice a Marie Fliegelová – Bakov nad Jizerou.

Gratulujeme!

Pravidla soutěže