Soutěž

Otázky z 31. května

Rakytník je keř

  • A) jednodomý
  • B) dvoudomý

Tři diváci, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, obdrží od společnosti Terezia Company doplněk stravy TEREZIA Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem na podporu imunity na celý rok v celkové hodnotě dva tisíce tři sta korun. Odpovědi nám posílejte pomocí SMS zprávy ve tvaru POLO mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Čas na to máte do soboty 6. června, do skončení vysílání našeho pořadu a jména výherců se dozvíte během příštího nedělního vysílání a také na naší internetové stránce.

Jaký je český výraz pro slovo ponk?

  • A) hoblík
  • B) hoblice

Jestliže znáte správnou odpověď, tak nám ji pošlete pomocí SMS zprávy ve tvaru PATE mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Jeden divák, který správně odpoví na soutěžní otázku, získá „hobby mobilní ponk“ FLEXIBLE FRIEND v hodnotě 7 490 korun. Na odpovědi čekáme do 6. června, do ukončení vysílání sobotní reprízy pořadu Polopatě a jméno výherce se dozvíte během dalšího nedělního vysílání a také na naší internetové stránce.

» Pravidla soutěže

Výherce minulé soutěže

Minule nás zajímalo, kdy kvete krásnoočko velkokvěté. Správná odpověď byla B) v létě. Poukaz na odběr zboží v internetovém obchodu s rostlinami Lumigreen v hodnotě 1300 Kč získávají Stanislava Dáňová – Pernink, Vlasta Šťovíčková – Litoměřice a Jaroslava Burianová – Mrákotín.

Dále nás zajímalo, u jakého materiálu vzniká na povrchu ochranná vrstva, která zabraňuje pokračování koroze. Správná odpověď byla B) u hliníku. Poukaz v hodnotě 5000 Kč na odběr zboží v eshopu Hobbytec podle vlastního výběru získává Daniela Sladká – Praha.

Gratulujeme!