Soutěž

Otázky z 14. 10.

Jaká pražená káva obsahuje více kofeinu?

  • A) arabica
  • B) robusta

Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru POLO mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Jeden divák, který správně odpoví na soutěžní otázku, získá od značky Krups plnoautomatický presovač Evidence Quattro Force (čti evidens kvatro fors) se systémem pro přípravu mléčné pěny a patnácti druhů nápojů. SMSky můžete posílat do soboty 20. 10., do konce našeho pořadu a jméno výherce se dozvíte při příštím nedělním vysílání a na naší internetové stránce.

Jakou hlavní složku by měla obsahovat výživa pro psa?

  • A) bílkovinu
  • B) vlákninu

Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru PATE mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Tři diváci, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, získají poukaz na nákup pamlsků a chovatelských potřeb v hodnotě 1 000 korun v eshopu společnosti Akinu. Odpovědi posílejte do soboty 20. 10., do konce našeho pořadu a jména výherců se pak dozvíte při našem dalším nedělním vysílání a na internetové stránce.

» Pravidla soutěže

Výherce minulé soutěže

Minule nás zajímalo, co znamená výraz rotace. Správná odpověď byla B) otáčení. Mop Aqua Revolution System od společnosti Mapa Spontex v hodnotě 1 499 korun získává Martina Škrabalová – Babice.

Dále nás zajímalo, jak dlouhé mají být kořenové řízky pro jednoletý způsob pěstování křenu. Správná odpověď byla B) 20 cm. Celoroční předplatné časopisu Praktik získávají Pavel Sehnula – Citov, Lenka Mašková – Sedlčany a Kateřina Bicanová – Vendolí.

Gratulujeme!