Soutěž

Otázky z 5. února

Jaký plyn je ve vzduchu nejvíce zastoupený?

  • A) kyslík
  • B) dusík

Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru POLO mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Za jednu správnou odpověď se můžete stát výhercem čističky vzduchu Ionic-CARE od firmy Högner v hodnotě 3690 korun. Soutěžit můžete do 11. února, do konce vysílání sobotní reprízy našeho pořadu a jméno výherce se dozvíte příští neděli a také na internetové stránce.

Co znamená na obalech výrobků ekodrogerie značka králíčka?

  • A) že neobsahuje živočišné produkty
  • B) že se netestuje na zvířatech

Pro pět soutěžících, kteří pošlou správnou odpověď a budou vylosováni, je připraven balíček rostlinných eko aviváží od českého výrobce DEDRA. Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru PATE mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11 a to nejpozději do 11. února do ukončení vysílání naší sobotní reprízy. Jména výherců se dozvíte příští neděli a také na internetové stránce.

Výherce minulé soutěže

Minule nás zajímalo, mezi jaké klouby patří kloub ramenní. Správná odpověď byla A) mezi kulovité. Balíček přípravků s přírodními kolageny získávají Vendulka Vacková – Česká Lípa, Pavla Zahrádková – Boršice a Jaromír Kaňok – Staré Město.

Dále nás zajímalo, jak se hovorově nazývá šroubovací hlavice na ráčnu. Správná odpověď byla B) ořech. Sadu ručního nářadí získávají Jitka Sobotková – Dvůr Králové nad Labem, Vlasta Jančárová – Lezník a Helena Šlesingerová – Adamov.

Gratulujeme!

Pravidla soutěže