Soutěž

Otázky z 5. prosince

Mezi zdroje, které patří mezi nejbohatší zástupce betaglukanů, jsou i obiloviny, které?

  • A) pohanka a žito
  • B) oves a ječmen

Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru POLO mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Na odeslání odpovědi máte čas do soboty 11. prosince, do konce vysílání sobotní reprízy Polopatě a jména výherců se dozvíte na naší internetové stránce a také při příští nedělní premiéře pořadu. Tři diváci, kteří správně odpovědí, obdrží dárkový balíček doplňků stravy Betaglukan Aurovitas s vitamíny na podporu imunity.

Jak se nazývá vrstva ledu, která při dešti nebo mrholení mrzne hned při dopadu na zem?

  • A) ledovka
  • B) náledí

Tři diváci, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku budou mít možnost získat od značky GoGEN meteostanici ME 3257 s venkovním bezdrátovým čidlem v hodnotě 1 499 Kč. Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru PATE mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Čas na to máte do soboty 11. prosince, do konce vysílání našeho pořadu a jméno výherce se dozvíte při příštím nedělním vysílání a také na internetové stránce.

» Pravidla soutěže

Výherce minulé soutěže

Minule nás zajímalo, která řeka se vlévá do Mrtvého moře. Správná odpověď byla B) Jordán. Balíček se solí z Mrtvého moře a krmné soli Hubertova Himalaya získává Libuše Nováková – Valašské Meziříčí.

Dále nás zajímalo, co je inulín. Správná odpověď byla A) druh rozpustné vlákniny Dárkový balíček doplňků stravy Betaglukan Aurovitas s vitamíny na podporu imunity získávají Eliška Škurková – Šumperk, Alena Kašková – Církvice a Květuše Skořepová – Nymburk.

Gratulujeme!