Soutěž

Soutěž byla ukončena.

Výherci minulých soutěží

Soutěž o pozvánky na finálový večer

Poslední otázka zněla, jak se nazývá australský lidový nástroj, který půjčil Roman Zach svému známému. Správná odpověď byla didgeridoo a pozvánky na přímý přenos získává Jiří Zajdl. Gratulujeme!

Soutěž o pozvánky na generálku

Otázka zněla, kolikáté narozeniny letos v červnu oslavil Zdeněk Piškula. Správně bylo osmnácté a pozvánku pro dvě osoby na sobotní generální zkoušku získává Tadeáš Jandus. Gratulujeme!

Soutěž o pozvánky na osmý večer

Otázka zněla, se kterou číslicí si při hodnocení vystačil hostující porotce sedmého večera Zdeněk Svěrák, a správná odpověď byla s číslicí 1. Pozvánky na sobotní večer získává Blanka Langrová. Gratulujeme!

Soutěž o pozvánky na generálku

Ptali jsme se, jak se jmenuje seriál, na jehož ústřední melodii tančili scénický tanec Ondřej Bank s Evou Krejčířovou. Správně bylo Hra o trůny (Game of Thrones) a pozvánku na generálku získává Eva Dědková. Gratulujeme!

Soutěž o pozvánky na generálku

Ptali jsem se, kdo z hvězdných účastníků letošní StarDance nosil v mládí dlouhé kudrnaté vlasy, měl rockovou kapelu, hrál na kytaru a pak si musel kvůli své profesi vlasy ostříhat. Odpověď zněla Emanuele Ridi. Pozvánky na generálku získává Lenka Papežová z Křepic. Gratulujeme!

Soutěž o pozvánky na pátý večer

Otázka zněla, kterou rybu chytil Michal Padevět s Janou Plodkovou. Správná odpověď byla kapra a pozvánky na sobotní přímý přenos tentokrát putují k Lucii Vopařilové do Chmelíku. Gratulujeme!

Soutěž o pozvánky na čtvrtý večer

Otázka zněla, který soutěžní pár měl ve své choreografii záchytný bod s pracovním názvem saň. Správná odpověď byla Ladislav Vízek a Eva Krejčířová (pár č. 1). Dvojici pozvánek na přímý přenos čtvrtého tanečního večera osmé řady StarDance získává Zuzana Radová. Gratulujeme!

Soutěž o pozvánky na generálku

Minule jsme se ptali, kolik desítek padlo od poroty v hodnocení během druhého tanečního večera osmé řady soutěže StarDance. Správná odpověď byla tři. Na generální zkoušku se podívá Agáta Hovadová z Rychnova nad Kněžnou. Gratulujeme!

Soutěž o pozvánky na druhý večer

Ptali jsme se, co vykouzlil Roman Zach pomocí provázku a zapalovače. Správná odpověď byla růži (květinu). Pozvánku pro dvě osoby na přímý přenos druhého tanečního večera StarDance získává Ivo Ředina z Prahy. Gratulujeme!

Soutěž o pozvánky na první večer

Ptali jsme se, ve kterém roce Česká televize poprvé vysílala StarDance. Správná odpověď byla v roce 2006. Pozvánku pro dvě osoby na přímý přenos prvního tanečního večera osmé řady StarDance získává Denisa Gottvaldová z Prahy 5. Gratulujeme!