Lucie Hunčárová: Kdyby neslyšící viděl Emanuela tančit, nepoznal by, zda je to tango, nebo ča-ča

Letos tančíte ve StarDance potřetí, tančila jste i loni. S jakými očekáváními letos do soutěže jdete?

Byla jsem hrozně natěšená, koho dostanu. To je vždy velká neznámá. Po minulé StarDance jsem očekávala, že dostanu někoho podobného Lukáši Pavláskovi, protože si budou myslet, že se pro takové typy hodím. Nakonec pro mě bylo milým překvapením, že jsem dostala relativně vysokého, sympatického, pohledného a šarmantního muže.

Loni jste byla ve finále. Jaké ambice máte letos?

Nikdy si nedávám moc vysoké cíle. Loni jsem byla hodně překvapená, ale bylo to milé. Samozřejmě se mi po takové zkušenosti nechce klesnout níž. Ale dobře, budu spokojená, když se dostaneme do semifinále. :)

Jaký je Emanuele tanečník?

Hodně snaživý. Má svůj styl, ale tím, že nikdy v životě netancoval společenské tance, tak nám to ze začátku trvalo déle. Ale pak, když pochopil princip, tak to šlo dobře. Musím říct, že s Emanuelem mě to zatím ve StarDance baví nejvíc. Je to sympatický, milý člověk, který mi vychází ve všem vstříc. Maká, snaží se a jede naplno.

Co je jeho nejsilnější stránka v jeho nové roli tanečníka?

Určitě jeho charisma. To už jsem si vyzkoušela ve waltzu i v latině. On má takový lišácký výraz. Prostě je to Ital. Ani si to neuvědomuje, ale občas jak se zatváří na to zrcadlo…

Co je pro Vás zatím při tanci nejtěžší?

Zvládnout charakter tance společně s kroky. Emanuele zvládá kroky poměrně rychle, ale chybí tomu charakter, princip toho daného tance. Kdyby neslyšící viděl Emanuela tančit, nepoznal by, zda je to tango, nebo ča-ča.

Jak hodnotíte letošní sestavu soutěžících ve StarDance?

Myslím si, že v letošním ročníku StarDance budou umět všichni tančit, takže bude obrovská konkurence. Moc bychom si přáli, abychom nevypadli první.

Máte letos nějakou metu, nebo co byste v soutěži chtěla zažít?

Emanuele miluje tango a já bych určitě chtěla dojít ke scénickému tanci. Máme vybranou krásnou píseň. Myslím, že by to mohla být bomba.

Už Vám Emanuele uvařil?

To zatím ne, ale pozval mě k sobě do restaurace. Tak možná tam?