Domeček z karet

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 19  
Sdílet
| Poslat odkaz

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Věrka :) 7. 7. 2016 00:09 (!) Reagovat 6 +1 -1 0

  Moje pokračování po 3 letech

  Když se to natáčelo bylo mi 11 a o životě jsem nic nevěděla byla jsem dítě. Koukla sem se na to po třech letech a vlastně sem si uvědomila jak jsem se strašně změnila.Vyšla jsem devátou třídu a jdu se učit na kuchařku.Ale bohužel jak odešla P. Venturová šlo to se mnou s kopce. Už to dávno není ten domov jako to byl je mi to líto. Před deseti měsíci jsem byla umístěná ve výchovném ústavě a musím říct že mi strašně pomohl navázala jsem větší vztah z mamkou a jsem za to ráda.Zatím jsme eště na azilu ale v červenci se stěhujeme do Děčína a pokusíme se po šesti letech postavit se na nohy. Bude to těžké ale pevně věřím že se dostanu domů a budu se moct postarat o mamku.Byla bych ráda kdyby bylo pokračování. :)

 • Martina KratochvĂ­lovĂĄ 24. 2. 2016 14:09 (!) Reagovat 6 +1 -1 0

  Martina z Domečku

  Už nejsem na maturitním oboru.. už jsem na jiné škole na tříletém oboru.. je to mnohem lepší škola než ve Šluknově..

  • Stazka 2. 4. 2016 21:17 (!) Reagovat 3 +1 -1 0

   dobra zprava

   to je dobre, myslela jsem na Vas. jaky obor to je?

   • Martina KratochvĂ­lovĂĄ 4. 5. 2016 11:03 (!) Reagovat 2 +1 -1 0

    Martina z domečku

    Je to obor knihař.

 • Katka 8. 10. 2015 16:44 (!) Reagovat 4 +1 -1 0

  Dokument se mi moc líbil. Měli by ho vidět všichni, kteří si na něco pořád stěžují a přitom mají ucelenou rodinu, vlastní dům a celkovou životní pohodu. Mám vystudovanou sociální práci a proto je mi tato cílová skupina moc blízká. Šárka to určitě jednou někam dotáhne, má v sobě velký potenciál. Všem holkám přeji do života hodně štěstí, už jen proto, že mají možnost jiného startu než jejich matky. Moc ráda bych věděla, jak se holkám a jejich maminkám daří. Plánujete se za holkama vypravit? :-)

 • Ina 26. 4. 2015 11:15 (!) Reagovat 9 +1 -1 0

  starosta

  Ten pan starosta, co přijde na svatbu a nelení a hned se začne nevhodně vyptávat, to je síla. Samozřejmě chápu, že ho to zajímá a chce řešit otázku svého regionu - ale řešit to takto přímo na svatbě, je krajně nevhodné. Není empatický! Takové chování nechápu.

 • KlĂĄra 11. 2. 2015 19:27 (!) Reagovat 10 +1 -1 0

  ZajĂ­mavĂĄ sonda

  Děkuji za tento poutavý a zajímavý dokument. Děvčatům velmi přeji, aby se jim podařilo vše, co si přejí. Šárce třeba i tu psychologii, kterou v průběhu dílů někde zmínila, myslím, že by se na to hodila. Obdivuji ty holky vůbec za to, že jsou normální, nebo jak to říct - musí to být nálož, kterou si málokdo z nás dovede představit - život v azylovém domě a každodenní život s mentálně postiženými matkami. Nikdy mě nenapadlo o takových lidských osudech přemýšlet. Co se týče Martiny, velmi bych si přála, aby se ji ujal nějaký odborník - kouč, terapeut, nebo tak, protože její reakce se mi zdají dost pochopitelné - celý život byla zvyklá na "servis" v azyláku a nedivím se, že přechod do běžného života je pro ni těžký. Věřím, že nějaká podpora by ji pomohla. A ještě poznámka - zdá se mi, že kus takové křehké a introvertní Martiny, která nenosí brýle, i když ví, že by měla, nechodí do školy a moc se neučí, je v každém z nás... Kéž by bylo nějaké pokračování!

 • Jana 5. 1. 2015 17:53 (!) Reagovat 5 +1 -1 0

  Šárka je zjevně velmi inteligetní holka, moc držím palce. Chytil příležitost na samostatný start na 100%. Jestli to čteš, odepiš, prosí. Ostatní holky se zacyklily ve "svém" prostředí a asi nevidí další možnosti. Hlavně Věrka. Tam už od počátku byla hloupost ji dávat na obor s maturitou. Kdyby šla na učňák, nemusela by být tolik ve stresu.

 • Lucka 16. 12. 2014 14:24 (!) Reagovat 7 +1 -1 0

  Všem třem holkám přeju do života vše nejlepší a držím palečky. Šárko, jsi moc šikovná. Věrko, hodně štěstíčka. Marťo bojuj, vždyť jde o tvou budoucnost, každému se někdy nechce do školy nebo práce, ale člověk, který chce něčeho dosáhnout, musí zatnout zuby, snažit se a dělat i to, co se mu zrovna nechce (v tvém případě návštěva školy a studium). Maminka od Martiny by potřebovala být více důsledná a nepodporovat dceru ve zbytečných absencích. Doufám, že bude pokračování...

 • bĂĄra 10. 12. 2014 00:03 (!) Reagovat 7 +1 -1 1

  Hrozně se mi líbí přístup Šárky. Ale i postoje dalších holek chápu. Pracuju v oboru a ono to není tak jednocestné jak se zdá. Tento dokumet se mi moc líbil, škoda že není víc dílů. Taky jsem zvědavá na pokračování třeba po dvouch letech.

 • Jitka 14. 11. 2014 22:35 (!) Reagovat 11 +1 -1 0

  martina

  moc se mi libilo, jak se martina chovala v chranene dilne, takova holka by se tam presne hodila. Skoda, ze ji nekdo nezajistil nejakou odbornou psychologickou pomoc, kazdy nemuze byt tak silny a chytry jako Sarka a s temi maminkami to maji opravdu tezke, preji holam hodne stesti, hlavne Martine, ta mi prisla nejvic krehka.

 • JoeHahn 14. 11. 2014 21:22 (!) Reagovat 3 +1 -1 0

  zajĂ­mavĂ˝ dokument

  Díky moc za tenhle dokument, bylo to zajímavé. Dost aspektů chování některých účinkujících mě ale zklamalo. Samozřejmě např. Martina a hlavně její maminka se mohly snažit aspoň o trochu víc, škola je přece v tomhle věku to hlavní. Šárka je úžasná, úspěchy jí moc přeju. Věrka se časem určitě vrátí nohama na zem a něčím potřebným se vyučí, to ale neznamená, že sport jí může zůstat velkým koníčkem. Pracovnice domečku byly skvělé.

  « | | 1 2 3 | | » (3)

Pošlete svůj komentář


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku


 *

 *  *

 *

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST  HD
Žánr: Dokument
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.

Související pořady