Klidné vysílání zařídí někdejší moderátoři Dobrého rána: Gabriela Lefenda a Tomáš Vzorek!

Obsah dílu

Přehrát vše

První uklidňující zpráva: víkend je už zítra. Další dobrá zpráva: i sebevětší komplikace má své řešení. A toho se dnes budeme držet. Pomůžeme seniorům, kteří mají problém vyjít s malým důchodem. Kolik jim zbývá na jídlo, na léky? Zeptáme se v poradně pro seniory. O víkendu přituhne a my vás spolu s vojáky pozveme na mezinárodního mistrovství České armády v zimním přírodním víceboji Winter Survival. Vojáci budou v plné polní! A možná přemýšlíte nad nedělním obědem… Máme inspiraci, pořádné knedlíky - bramborové, zeleninové, s masem, ovocné, jen si vybrat. A celý týden připomínáme 60. výročí Televizního studia Ostrava. Proto přijde bývalá moderátorka Dobrého rána Gabriela Lefenda - jako vedoucí redaktorka zpravodajství ostravského studia. A spojíme se i s Evou Jurinovou, protože i ta byla tváří ostravského studia…

Soutěžit budeme také o hrnek z naší limitované edice a k tomu přidáme i kalendář České televize Ostrava. Anketní otázka zní:
Za co zbytečně nevyhazujete peníze? Prozraďte nám to prostřednictvím rano.ostrava@ceskatelevize.cz nebo přes náš profil na facebooku.

Chat

odborník na etiketu

Ladislav Špaček

Chcete vědět, v čem, jak a s kým jít na ples, abyste nebyli za burany? Ptejte se Ladislava Špačka!

V pondělí 25. ledna 2016


vedoucí poradny, Charita Ostrava

Mgr. Kateřina Karchňáková

V pátek 22. ledna 2016


Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L HD