Recept, jak navnadit objekt před fotoaparátem, aby spolupracoval, prozradí fotograf Vojtěch Veškrna.

Obsah dílu

Přehrát vše

Uvolnit se, když na vás míří objektiv fotoaparátu nebo kamery, není pro každého jednoduché. Fotografu Vojtěchu Veškrnovi se ale daří, že lidé na jeho portrétech vypadají přirozeně a nenuceně. Na jeho fotografické tajemství i na nominaci v kategorii Fotograf roku ceny Czech Grand Design za sérii dokumentárních snímku z covidového oddělení, se ho zeptáme v úterním Dobrém ránu.
Místopředseda Moravského rybářského svazu Zdeněk Vágner vysvětlí, co všechno musí každý splnit a umět, aby získal rybářský lístek a mohl tak lovit ryby v moravských vodách.
Lucie Masaryková představí knihy, které by jindy zrovinka nově přistály na knižních pultech, v tomto období si ale na ně musíte vystát jen pomyslnou internetovou frontu a šéfkuchař Jan Rimpler do svých receptů tentokrát přidá vždy i kapku zlatavého moku - piva.
Botanička Zuzana Münzbergová všechny vyzve, aby se přidali do Honby za petrklíči a Zuzku Barilovou vyšleme do zlínské zoo, abychom se dozvěděli něco o její historii a současnosti a také třeba o sibách ománských, vydrách obrovských nebo slonech afrických.
Přejeme krásné Velikonoce a těšíme se v úterý v 5:59 na viděnou na ČT2 a ČT3.

Stopáž150 minut
Rok výroby 2021
 L HD