Těšte se na rozhovor s hudebním producentem Leškem Wronkou!

Obsah dílu

Přehrát vše

Pondělní Dobré ráno začíná přesně hodinu poté, co budou v New Yorku předány ceny nejlepším světovým muzikantům. Grammy Awards jsou hudebním ekvivalentem filmových Oscarů. O nejčerstvější dojmy se po třech a půl hodinách tlumočení a komentování přijdou do studia podělit osoby nejpovolanější - překladatelka Dana Hábová a hudební publicista Honza Dědek.

I hlavní host je v hudebním světě jako ryba ve vodě. Hudební producent, textař, skladatel a muzikant Lešek Wronka je člověk, který pro hudební svět objevil Ewu Farnou, ale také například složil řadu písní pro Karla Gotta nebo Helenu Vondráčkovou.

A u hudby zůstaneme! Velká spousta lidí poslouchá hudbu prostřednictvím sluchátek. Jak si vybrat ta správná, zda bezdrátový přenos hudby ovlivňuje její kvalitu a jestli vyšší cena musí nutně znamenat vyšší kvalitu, nám prozradí specialista na sluchátkovou techniku Petr Macháček.

Šéfkuchař Petr Erin Kováč si pro vás připravil několik oblíbených receptů hudebních celebrit. Můžete se těšit na oblíbený hamburger Elvise Presleyho nebo recepty z nutrie.

Pozveme vás také na fashion show s tajemným názvem „alešbáry performing artist“. O co se jedná, přijde prozradit módní návrhář Aleš Šeliga.

Jako každé pondělí nebudou chybět knižní novinky, tentokrát v podání Adély Ondráčkové.

Těšíte se? My jo! Tak v pondělí za minutu šest na ČT2.

Chat

hudební producent

Lešek Wronka

V pondělí 29. ledna 2018


Stopáž150 minut
Rok výroby 2018
 L HD