Okolo světa se vydala mladá motorkářka Dominika Gawliczková. Hostem bude i dálkový plavec Rostislav Vítek, který se připravuje na zdolání kanálu La Manche v obou směrech.

Obsah dílu

Přehrát vše

Měří 155 cm, je jí teprve 25 let, ale už stihla projet na motorce skoro polovinu světa. Dominika Gawliczková se v květnu vrátila ze své desetiměsíční cesty po Jižní Americe. Jaké to bylo a co tam zažívala, se dozvíte z Dobrého rána už ve středu.
Na nejednu dalekou cestu se vydal i dálkový plavec Rostislav Vítek. Doslova před pár dny se vrátil z výpravy k jezeru Loch Ness, kde společně se svými plaveckými kolegy překonali časový rekord ve štafetě. Víc už prozradí sám.
Honza Kluka nás po prázdninách seznámí se nejnovějšími přírůstky hudebního průmyslu a cestovatel a kuchař Milan Václavík připraví dobroty ze všech světadílů.
Olga Bureš Vrbíková a Jaroslav Pašmik pozvou na SLOU Fashion Day, vysvětlí co je to udržitelný management a jaký má potenciál nejen v módním průmyslu.
Na závěr pozveme na výstavu Nože 2017 do Příbrami a při té příležitosti nám v přímém přenosu umělecký kovář Karel Kreps vlastnoručně jeden takový nůž vyrobí.
Máte se na co těšit, tak se dívejte na Dobré ráno i ve středu v 5:59 na ČT2.

Chat

Stopáž150 minut
Rok výroby 2017
 L HD